Przetargi domy

Nieruchomość

Boguchwała, podkarpackie

Dom 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
590 000 zł
590 000 zł/m2
Nieruchomość

Nosówka, podkarpackie

Dom 19-10-2026
Pow.: 10,00 m2
484 333 zł
48 433 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Dęba, podkarpackie

Dom 02-10-2026
Pow.: 1,00 m2
120 000 zł
120 000 zł/m2
Nieruchomość

Cygany, podkarpackie

Dom 02-10-2026
Pow.: 1,00 m2
120 000 zł
120 000 zł/m2
Nieruchomość

Sokołów Małopolski, podkarpackie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
43 350 zł
43 350 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Ostrów, podkarpackie

Dom 07-11-2026
Pow.: 1,00 m2
350 250 zł
350 250 zł/m2
Nieruchomość

Błażowa Dolna, podkarpackie

Dom Udział % 20-10-2026
Pow.: 1,00 m2
53 250 zł
53 250 zł/m2
Nieruchomość

Zaczernie, podkarpackie

Dom 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
596 285 zł
596 285 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom 24-11-2026
Pow.: 1,00 m2
1 254 022 zł
1 254 022 zł/m2
Nieruchomość

Hyżne, podkarpackie

Dom 08-09-2026
Pow.: 1,00 m2
238 750 zł
238 750 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Witryłów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
97 780 zł
97 780 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bratkowice, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
288 023 zł
288 023 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Turbia, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
489 796 zł
489 796 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamień, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
471 270 zł
471 270 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamień, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
532 679 zł
532 679 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łętownia, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
597 450 zł
597 450 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Cygany, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
175 000 zł
175 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowa Dęba, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
180 000 zł
180 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wojtkowa, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
149 727 zł
149 727 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Witryłów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
97 780 zł
97 780 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeplin, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
132 133 zł
132 133 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żyraków, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
365 428 zł
365 428 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębica, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
96 160 zł
96 160 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jagiełła, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
285 333 zł
285 333 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaźwiny, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
503 972 zł
503 972 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.