Wróć do listy

Witryłów, podkarpackie

97 780 zł
97 780 zł/m2
Dom 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 97 780 zł
Miasto Witryłów
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 800 zł
Numer oferty 524145X1227547593
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 12.01.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości zabudowane, położone w województwie
podkarpackim, powiat brzozowski, gm. Dydnia, obręb WITRYŁÓW

numer działki 742/36

Nieruchomość oznaczona jako działka nr 742/36 zabudowana jest trzema budynkami, częściowo
zakrzaczona i porośnięta samosiewami drzew i krzewów. Na terenie działki znajduje się również studnia.

Opis części składowych
- budynek mieszkalny nr inw. 110/000220- wzniesiony w latach sześćdziesiątych na skarpie,
z jednej strony 2 kondygnacje i poddasze z drugiej jedna kondygnacja i poddasze, murowany z cegły dolna
kondygnacja przyziemia w elewacji, pozostała część domu elewacja obita deskami, okna drewniane
niekompletne, dach dwuspadowy z lukarną, kryty blachą, niektóre pomieszczenia
w budynku obite drewnem, schody wewnętrzne drewniane, podłogi drewniane, z tyłu przybudówka
z pustaka. Powierzchnia zabudowy ok. 144 m2
, powierzchnia użytkowa ok.120,10 m2
. Budynek wyposażony w
instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz podłączony jest do gazu ziemnego. Ogólny stan budynku zły;
- garaże nr inw. 108/008424 – budynek z elementów prefabrykowanych, nie posiadający ścianek
działowych oraz słupów, stropodach kryty papą bez okien, wrota drewniane w metalowych ramkach. Ogólny
stan budynku zły , liczne ubytki w betonie zwłaszcza z zewnątrz, wrota nie kompletne. Powierzchnia zabudowy
ok. 110,07 m2
, powierzchnia użytkowa ok. 99 m2;
- budynek gospodarczy spichlerza z warsztatem nr inw. 108/008425
* część budynku stanowiąca Spichlerz: budynek murowany z cegły ceramicznej, łukowe sklepienia nad
drzwiami i oknami z cegły, 2 kondygnacje i poddasze, dach dwuspadowy kryty dachówką, nieszczelny,
dachówka miejscami wybrakowana, stropy i podłogi drewniane wsparte na drewnianych słupach, drewniane
schody (drewno konstrukcyjne zmurszałe), stan budynku zły,
* część budynku stanowiąca warsztat: budynek murowany z pustaka ceramicznego oraz z cegły silikatowej,
braki w elewacji, dach jednospadowy kryty eternitem, w połowie zawalony, okna i wrota metalowe, liczne
barki szyb, stan budynku zły. Powierzchnia zabudowy – ok. 303 m2
, powierzchnia użytkowa – ok. 124,20 m2;
- ogrodzenie nr inw. 291/000217 - częściowe z siatki stalowej, posadowionej na słupkach
stalowych. Stan techniczny ogrodzenia jest zły, występują liczne skorodowania i częściowe ubytki.


Przetargi na sprzedaż ww. nieruchomości odbędą się w dniu 17.07.2026r.
o godzinie 10:00 w siedzibie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
Sekcji Zamiejscowej w Krośnie, ul. Bieszczadzka 1, p. IV pokój 415

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.