Syndyk sprzeda dom

Nieruchomość

Boguchwała, podkarpackie

Dom 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
590 000 zł
590 000 zł/m2
Nieruchomość

Sokołów Małopolski, podkarpackie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
43 350 zł
43 350 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Bratkowice, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
288 023 zł
288 023 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Turbia, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
489 796 zł
489 796 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamień, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
471 270 zł
471 270 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Kamień, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
532 679 zł
532 679 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łętownia, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
597 450 zł
597 450 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klimkówka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
48 144 zł
48 144 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sanok, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
290 000 zł
290 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klimkówka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
63 024 zł
63 024 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Trzebuska, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
414 254 zł
414 254 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klimkówka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
74 404 zł
74 404 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sobiecin, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
553 000 zł
553 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przebendów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
586 000 zł
586 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Izbiska, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
71 823 zł
71 823 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamień, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
596 100 zł
596 100 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamień, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
960 970 zł
960 970 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łętownia, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
853 500 zł
853 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przebendów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
586 000 zł
586 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rozbórz, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
48 000 zł
48 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Głowienka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
92 586 zł
92 586 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamień, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
596 100 zł
596 100 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamień, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
760 970 zł
760 970 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowa Wieś, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
57 000 zł
57 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kostarowce, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
55 962 zł
55 962 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.