Wróć do listy

Łętownia, podkarpackie

597 450 zł
597 450 zł/m2
Dom 1,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 597 450 zł
Miasto Łętownia
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 527221X1234751585
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert:

Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w trakcie budowy oraz budynkiem handlowo - usługowym, położonej w miejscowości Łętownia, gmina Nowa Sarzyna KW nr XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż

597 450,00 złotych,



Oferty z zaproponowaną ceną należy przesyłać do dnia 27 lipca 2026 roku na adres biura syndyka (szczegóły w regulaminie sprzedaży).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.