Wróć do listy

Cygany, podkarpackie

175 000 zł
175 000 zł/m2
Dom 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 175 000 zł
Miasto Cygany
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 30 000 zł
Numer oferty 526977X1234180137
Termin wpłaty wadium 07-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba

o g ł a s z a

przetarg ustny nieograniczony



na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w obrębie Cygany - Gmina Nowa Dęba - nr 1691/5 o powierzchni 0,1110 ha.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 175 000 zł + 23% podatku VAT.
Nieruchomość stanowi własność Gminy Nowa Dęba i posiada urządzoną księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu – VI Wydział Ksiąg Wieczystych. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i gospodarczym. Na obszarze, na którym położona jest nieruchomość nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczona do sprzedaży nieruchomość nie jest obciążona.

Budynek mieszkalny i gospodarczy znajdują się w złym stanie technicznym i wymagają prac remontowych.

Przetarg odbędzie się 13 sierpnia 2026 roku o godz. 1000 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba, ul. Rzeszowska 3, I piętro, pok. nr 104.

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne. W przypadku osób fizycznych oferenci mogą działać osobiście lub przez pełnomocników (wymagane jest pełnomocnictwo udzielone w formie pisemnej). W przypadku małżeństw posiadających ustrój wspólności majątkowej, wymagana jest obecność obojga małżonków lub jednego z nich posiadającego pisemne upoważnienie współmałżonka do udziału w przetargu i dokonywania postąpień. W celu stwierdzenia tożsamości oferenci zobowiązani są okazać Komisji Przetargowej dokument tożsamości.

W przypadku osób prawnych wymagana jest obecność osób upoważnionych do składania oświadczeń woli oraz okazanie aktualnego wypisu z odpowiedniego rejestru lub ewidencji.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w kwocie
30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych 00/100). Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba nr 10 9434 1083 2003 1300 0101 0042 Bank Spółdzielczy Tarnobrzeg O/Nowa Dęba w terminie do dnia 7 sierpnia 2026 roku.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.