Licytacje komornicze domy

Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
428 000 zł
428 000 zł/m2
Nieruchomość

Nosówka, podkarpackie

Dom 19-10-2026
Pow.: 10,00 m2
484 333 zł
48 433 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów, podkarpackie

Dom 07-11-2026
Pow.: 1,00 m2
350 250 zł
350 250 zł/m2
Nieruchomość

Błażowa Dolna, podkarpackie

Dom Udział % 20-10-2026
Pow.: 1,00 m2
53 250 zł
53 250 zł/m2
Nieruchomość

Zaczernie, podkarpackie

Dom 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
596 285 zł
596 285 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom 24-11-2026
Pow.: 1,00 m2
1 254 022 zł
1 254 022 zł/m2
Nieruchomość

Hyżne, podkarpackie

Dom 08-09-2026
Pow.: 1,00 m2
238 750 zł
238 750 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Wojtkowa, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
149 727 zł
149 727 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeplin, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
132 133 zł
132 133 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żyraków, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
365 428 zł
365 428 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębica, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
96 160 zł
96 160 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jagiełła, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
285 333 zł
285 333 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaźwiny, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
503 972 zł
503 972 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Hurcze, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
44 588 zł
44 588 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
51 750 zł
51 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
76 500 zł
76 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ocieka, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
203 879 zł
203 879 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lubzina, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
946 443 zł
946 443 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Targowiska, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
393 750 zł
393 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krosno, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
100 000 zł
100 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorkówka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
17 467 zł
17 467 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nozdrzec, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
25 519 zł
25 519 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ostrów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
445 383 zł
445 383 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudnik Nad Sanem, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
164 250 zł
164 250 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorzelów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
424 575 zł
424 575 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.