Wróć do listy

Turbia, podkarpackie

489 796 zł
489 796 zł/m2
Dom 1,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 489 796 zł
Miasto Turbia
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 48 980 zł
Numer oferty 527522X1235456527
Termin wpłaty wadium 07-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym w sprawie oznaczonej sygn. akt RZ1Z/GUp/43/2023 zaprasza do składania ofert na zakup nieruchomości gruntowej częściowo zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym, parterowym z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczonym o powierzchni zabudowy 98 m2, oraz budynkiem gospodarczo-garażowym o powierzchni zabudowy 60 m2.Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Turbia. Warunki sprzedaży przetargowejPrzedmiotem przetargu jest wchodząca w skład Masy Upadłości nieruchomość gruntowa częściowo zabudowana, składająca się z działek ewidencyjnych numer: 1669/1, 1670/1, 1674/1 i 1175, dla której Sąd Rejonowy w Stalowej Woli prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X;ceną wywoławczą przedmiotu przetargu jest kwota 489 796,00 zł. (słownie: czterysta osiemdziesiąt dziewięć tysięcy siedemset dziewięćdziesiąt sześć złotych zero groszy) netto, i która zostanie powiększona o stosowny podatek;w przetargu może wziąć udział nieograniczony krąg podmiotów;zgłaszający udział w przetargu mają możliwość dokonania oględzin przedmiotu przetargu po uprzednim uzgodnieniu z syndykiem;szczegółowe informacje na temat przedmiotu przetargu zawiera operat szacunkowy sporządzony przez rzeczoznawcę majątkowego, dostępny do wglądu w biurze syndyka pod adresem: Al. Jana Pawła II 25/217, 37-450 Stalowa Wola, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wglądu;warunkiem przystąpienia do przetargu jest:wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej netto przedmiotu przetargu, tj. kwoty 48 979,60 zł (słownie: czterdzieści osiem tysięcy dziewięćset siedemdziesiąt dziewięć złotych sześćdziesiąt groszy), którą należy wnieść w terminie do 7 sierpnia 2026 r, na rachunek bankowy właściwy do obsługi postępowania upadłościowego Upadłego:02114020040000310284165949WMG Restrukturyzacje spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąprzy czym za wadium wniesione w terminie uznane będą wyłącznie wpłaty, które zostaną zarachowane na wyżej wymienionym rachunku bankowym właściwym do obsługi postępowania upadłościowego Upadłego najpóźniej w ostatnim dniu wyżej wskazanego terminu. Na dowodzie wpłaty należy zaznaczyć "Wadium – przetarg RZ1Z/GUp/43/2023" oraz podać imię i nazwisko albo nazwę przystępującego do przetargu. Wpłaty nieodpowiadające powyższym wymaganiom nie będą uznane za skutecznie wniesione wadium, co będzie oznaczało brak możliwości wzięcia udziału w przetargu;złożenie pisemnej oferty w zapieczętowanej kopercie z napisem "Przetarg – RZ1Z/GUp/43/2023 – nie otwierać", w biurze syndyka pod adresem: Al. Jana Pawła II 25/217, 37-450 Stalowa Wola, w terminie do 7 sierpnia 2026 r. do godziny 15.00 (faktyczny wpływ do biura syndyka).każda oferta musi zawierać:dokładne oznaczenie oferenta, tj.: w przypadku osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL,w przypadku przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną: imię i nazwisko, firma pod jaką prowadzona jest działalność gospodarcza oraz adres miejsca wykonywania tej działalności gospodarczej, a także NIP tej osoby,w przypadku przedsiębiorcy innego niż osoba fizyczna: określenie formy prawnej oferenta, wskazanie firmy, siedziby i adresu oferenta, numeru w KRS oraz NIP,pisemne oświadczenia oferenta, że:w stosunku oferenta nie zachodzą przyczyny, o których mowa w przepisach ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe, wyłączające możliwość nabycia przez oferenta rzeczy lub praw w postępowaniu upadłościowym prowadzonym w stosunku do Upadłego,oferent zapoznał się ze stanami: prawnym i technicznym Przedmiotu przetargu i akceptuje je bez zastrzeżeń;w przypadku wyboru oferty oferenta, oferent zobowiązuje się do uiszczenia zaoferowanej ceny, a także do pokrycia wszelkich podatków, opłat i kosztów związanych ze sprzedażą Przedmiotu przetargu,składający ofertę zapoznał się z warunkami sprzedaży i akceptuje je bez zastrzeżeń;oferent wyraża zgodę na wyłączenie rękojmi za wady fizyczne i prawne Przedmiotu przetargu;oferent wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych ujawnionych w ofercie w celu możliwości sporządzenia i zawarcia umowy sprzedaży Przedmiotu przetargu na niniejszych warunkach sprzedaży;oferent, przed złożeniem oferty, został pouczony przez Syndyka o przepisach ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego oraz przepisach ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe, a także, że zrozumiał ich treść oraz nie wnosi w tym zakresie jakichkolwiek uwag ani zastrzeżeń,złożona oferta jest bezwarunkowa i nieodwołalna;wskazanie oferowanej ceny sprzedaży Przedmiotu przetargu, przy czym oferowana cena sprzedaży musi być wyrażona zarówno cyfrowo, jak również słownie oraz nie może być niższa niż cena minimalna Przedmiotu przetargu, tj. nie może być niższa niż 489 796,00 zł. (słownie: czterysta osiemdziesiąt dziewięć tysięcy siedemset dziewięćdziesiąt sześć złotych zero groszy) netto. W przypadku rozbieżności między wartością wyrażoną cyfrowo a wartością wyrażoną słownie, decyduje cena wyrażona słownie.czytelny podpis oferenta będącego osobą fizyczną lub czytelne podpisy osób upoważnionych do reprezentacji oferenta niebędącego osobą fizyczną.Syndyk zastrzega sobie prawo zmiany warunków przetargu oraz odwołania przetargu na każdym etapie jego przeprowadzenia bez podania przyczyn.Szczegółowe warunki wybór oferty oraz zawarcia umowy sprzedaży dostępne są w kancelarii Syndyka pod adresem: 37-450 Stalowa Wola, Al. Jana Pawła II 25/217.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.