Skąd pochodzą ogłoszenia dostępne w naszej bazie?
Głosów: 19 (śr. 5)

Znalezienie prawdziwej okazji na rynku nieruchomości to bardzo czasochłonna czynność. Można godzinami przeszukiwać popularne portale z ogłoszeniami, odwiedzać okolicę, w której poszukujemy mieszkania szukając banerów i tabliczek „Sprzedam to mieszkanie” lub utrzymywać dobre relacje z pośrednikami, którzy udostępnią ofertę zanim ta pojawi się na rynku.

Alternatywnym sposobem jest skupienie się na licytacjach komorniczych oraz przetargach mieszkaniowych organizowanych przez spółdzielnie mieszkaniowe, urzędy miast i firmy. W tym przypadku trudności, które napotkamy, to po pierwsze brak wiedzy skąd czerpać informacje o takich przetargach, a po drugie brak czasu na samodzielne sprawdzanie czy coś nowego się pojawiło. W przypadku zaledwie stu stron internetowych samo ich przeglądanie zajmuje kilka godzin dziennie. Przy kilku tysiącach nie ma już fizycznej możliwości odwiedzenia ich wszystkich w ciągu doby.

Oferty przetargów i licytacji z całej Polski – przejrzyj aktualne ogłoszenia na sprzedaż mieszkań

Listaprzetargow.pl rozwiązuje te problemy. Nasi eksperci codziennie monitorują kilka tysięcy stron internetowych pod kątem pojawienia się nowych ogłoszeń o przetargach lub licytacjach mieszkań. W jednym miejscu prezentujemy wszystkie ogłoszenia z całej Polski, niezależnie od tego, kto organizuje przetarg. Każde ogłoszenie starannie opracowujemy uzupełniając brakujące informacje, takie jak zdjęcie nieruchomości, dokładna liczba pokoi w mieszkaniu i piętro, na którym jest ono położone.

Nasza kompletna baza podmiotów organizujących przetargi obejmuje:

  • 1500 spółdzielni mieszkaniowych,
  • 3100 urzędów gmin, miast, powiatów oraz dzielnic,
  • 500 spółek Skarbu Państwa,
  • komorników sądowych,
  • syndyków w upadłościach konsumenckich oraz firmowych.

Na bieżąco monitorujemy też popularne portale z ogłoszeniami, żeby wyłapać ewentualne braki.

Przeszukaj bazę 1504 okazji na zakup mieszkania na ListaPrzetargow.pl »

Zdjęcie: Picjumbo.com

Zostaw komentarz