Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Nosówka, podkarpackie

Dom 19-10-2026
Pow.: 10,00 m2
484 333 zł
48 433 zł/m2
Nieruchomość

Solina, podkarpackie

Działka Udział % 10-09-2026
Pow.: 0.3179 ha
451 797 zł
142 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów, podkarpackie

Dom 07-11-2026
Pow.: 1,00 m2
350 250 zł
350 250 zł/m2
Nieruchomość

Kolbuszowa, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.2394 ha
471 139 zł
197 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.6437 ha
420 000 zł
65 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Łańcut, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.5657 ha
472 320 zł
83 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1 ha
392 600 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.08 ha
314 200 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.12 ha
471 000 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.08 ha
314 190 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.08 ha
314 190 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sanok, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
352 000 zł
352 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Turbia, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
489 796 zł
489 796 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamień, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
471 270 zł
471 270 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wojaszówka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 4.3318 ha
365 000 zł
8 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bukowiec, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.9074 ha
497 325 zł
55 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1 ha
392 600 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.08 ha
314 200 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.12 ha
471 000 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.08 ha
314 190 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.08 ha
314 190 zł
393 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sokołów Małopolski, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1635 ha
320 000 zł
196 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nozdrzec, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
473 000 zł
473 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żyraków, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
365 428 zł
365 428 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sanok, podkarpackie

Obiekt Zakończona
352 000 zł
zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.