Wróć do listy

Chorzelów, podkarpackie

424 575 zł
424 575 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 424 575 zł
Miasto Chorzelów
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica 84
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 56 610 zł
Numer oferty 515540X1207394683
Termin wpłaty wadium 15-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaGKm 11/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mielcu Mirosław Mroczka Kancelaria Komornicza nr V w Mielcu
Początek17.07.2026 10:00
Zakończenie24.07.2026 10:00
Przystąpienie do15.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania424 575,00 zł
Suma oszacowania566 100,00 zł
Rękojmia56 610,00 zł
Adres nieruchomości
AdresChorzelów 84
Miejscowość39-331 Chorzelów
Województwopodkarpackie
Dane nieruchomości
Pięter w budynku2
Forma własnościprawo własności
Mediasiła, kanalizacja, gaz, woda
Typ domuwolnostojący
Oględziny nieruchomości
AdresChorzelów 84, 39-331 Chorzelów
Termin2026-07-02, godz. 08:00–15:00
Opis

nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,15 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej o powierzchni zabudowy 121m2, budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 28m2 oraz szklarnią.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.