Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Nosówka, podkarpackie

Dom 19-10-2026
Pow.: 10,00 m2
484 333 zł
48 433 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów, podkarpackie

Dom 07-11-2026
Pow.: 1,00 m2
350 250 zł
350 250 zł/m2
Nieruchomość

Łańcut, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.5657 ha
472 320 zł
83 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
428 000 zł
428 000 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
428 000 zł
428 000 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Bukowiec, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.9074 ha
497 325 zł
55 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żyraków, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
365 428 zł
365 428 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chrewt, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6351 ha
383 333 zł
60 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chrewt, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6354 ha
382 667 zł
60 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Borek Stary, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.38 ha
402 564 zł
106 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Targowiska, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
393 750 zł
393 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ostrów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
445 383 zł
445 383 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1594 ha
377 250 zł
237 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorzelów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
424 575 zł
424 575 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Głuchów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
461 867 zł
461 867 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 100 ha
377 250 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Latoszyn, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
455 198 zł
455 198 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sędziszów Małopolski, Kawęczyn Sędziszowski

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
398 175 zł
398 175 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sośnica, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
461 933 zł
461 933 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Borek Stary, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.381 ha
495 154 zł
130 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łańcut, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.5348 ha
358 000 zł
67 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jagiełła, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
321 000 zł
321 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 1.023 ha
406 800 zł
40 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 1.023 ha
406 800 zł
40 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chrewt, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6351 ha
431 250 zł
68 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.