Wróć do listy

Sośnica, podkarpackie

461 933 zł
461 933 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 461 933 zł
Miasto Sośnica
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica Zielona 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 69 290 zł
Numer oferty 507390X1188307383
Termin wpłaty wadium 06-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 479/08
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jarosławiu Bogusław Mazur Kancelaria Komornicza nr I w Jarosławiu
Początek08.07.2026 08:00
Zakończenie15.07.2026 08:00
Przystąpienie do06.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania461 933,33 zł
Suma oszacowania692 900,00 zł
Rękojmia69 290,00 zł
Adres nieruchomości
AdresZielona 1
Miejscowość37-550 Sosnica
Województwopodkarpackie
Dane nieruchomości
Pięter w budynku1
Forma własnościprawo własności
Rok budowy1970
Mediakanalizacja, gaz, woda
Typ domuwolnostojący
Oględziny nieruchomości
AdresZielona 1, 37-550 Sosnica
Termin2026-06-23, godz. 10:00–18:00
Opis

działki nr 552/1 i 552/2 o łącznej pow.0,9243 ha zabudowane budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 104 m kw oraz budynkami gospodarczymi

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.