Przetargi nieruchomości
Boguchwała, podkarpackie
W przetargu oferowana jest zabudowana nieruchomość o powierzchni 1800 m², położona w Boguchwale. Cena wywoławcza wynosi 590 000 zł, przy oszacowanej wartości 695 172 zł.
Brzóza Królewska, podkarpackie
Na sprzedaż w drodze przetargu wystawiona jest zabudowana nieruchomość gminna położona w miejscowości Brzóza Królewska w gminie Leżajsk, o powierzchni działki 0,2428 ha. Cena wywoławcza wynosi 718 000 zł brutto, a udział w przetargu wymaga wniesienia wadium.
Zaczernie, podkarpackie
Dom wolnostojący o powierzchni zabudowy ok. 120 m² z lat 80., położony na działce ok. 1 491 m² w miejscowości Zaczernie pod Rzeszowem, z poddaszem użytkowym, sutereną oraz budynkiem gospodarczym, w pełni uzbrojony (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Nieruchomość położona na obrzeżach miejscowości, z dobrym dojazdem drogą publiczną, stanowi przedmiot licytacji elektronicznej z ceną wywołania 596 284,50 zł.
Stalowa Wola, podkarpackie
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Stalowej Woli, w dzielnicy Charzewice, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, usługowej i terenów leśnych, z dogodnym dojazdem obwodnicą w kierunku Sandomierza. Cena wywołania wynosi 564 533,33 zł, a nieruchomość położona jest w peryferyjnej, spokojnej części miasta, w niewielkiej odległości od dworca kolejowego.
Tarnobrzeg, podkarpackie
Działka budowlana o powierzchni 0,0345 ha położona w Tarnobrzegu, w rejonie zabudowy mieszkaniowej i usługowej, przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową i usługi, z udziałem w drodze wewnętrznej. Nieruchomość będzie przedmiotem trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego, z wymaganym wadium w wysokości 80 000 zł.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Tarnobrzeg, podkarpackie
Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową i usługi o powierzchni 0,0345 ha położona jest w Tarnobrzegu, w rejonie centrum miasta, z udziałem w drodze wewnętrznej. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego, z wymaganym wadium w wysokości 80 000 zł.
Sanok, podkarpackie
Na przetarg wystawiono niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni ok. 0,81 ha, położoną w Sanoku w rejonie Dąbrówki. Nieruchomość jest wolna od obciążeń, a cena wywoławcza w przetargu ustnym nieograniczonym wynosi 600 000 zł netto.
Sanok, podkarpackie
Niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,64 ha położona jest w Sanoku, w obrębie Dąbrówka, w rejonie ulicy Okulickiego. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 679 500 zł netto.
Przedmieście Czudeckie, podkarpackie
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Przedmieście Czudeckie w gminie Czudec. Działka oznaczona jest jednym numerem ewidencyjnym, a udział w przetargu wymaga wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Radymno, podkarpackie
Przedmiotem postępowania są niezabudowane działki inwestycyjne położone na obrzeżach Radymna, w terenie o średniej intensywności zabudowy, z dobrym dojazdem bezpośrednio z dróg publicznych. Nieruchomości są w pełni uzbrojone (prąd, woda, kanalizacja, ciepłociąg, częściowo gaz) i graniczą z zabudową mieszkaniową oraz terenami rolniczymi i wyrobiskami po kopalni kruszywa.
Rudna Wielka, podkarpackie
Działka gruntowa położona jest w miejscowości Rudna Wielka w gminie Świlcza, w powiecie rzeszowskim, w województwie podkarpackim. Nieruchomość będzie przedmiotem publicznej licytacji, do której udziału wymagane jest wniesienie wadium w wyznaczonym terminie.
Rudna Wielka, podkarpackie
Działka gruntowa położona jest w miejscowości Rudna Wielka w gminie Świlcza, w powiecie rzeszowskim, w województwie podkarpackim. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze publicznej licytacji.
Kamień, podkarpackie
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert od syndyka przeznaczona jest nieruchomość w miejscowości Kamień (gmina Kamień), obejmująca dom jednorodzinny z budynkami gospodarczymi oraz niezabudowane działki gruntu. Cena wywoławcza wynosi 532 679 zł, a szczegóły dotyczące składania ofert określa regulamin sprzedaży.
Dąbrowica, podkarpackie
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert od syndyka przeznaczona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 5,79 ha, położona w miejscowości Dąbrowica w gminie Kuryłówka. Cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 881 230 zł, a oferty należy składać do końca lipca 2026 roku zgodnie z regulaminem sprzedaży.
Łętownia, podkarpackie
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert nieruchomość w Łętowni (gmina Nowa Sarzyna), zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym w trakcie budowy oraz budynkiem handlowo-usługowym. Minimalna cena nabycia wynosi 597 450 zł, a sprzedaż prowadzona jest przez syndyka masy upadłości.
Jarosław, podkarpackie
Na licytację wystawiona jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,30 ha, położona w Jarosławiu w rejonie ulicy Letniej. Teren ma regularny kształt, dojazd zapewnia droga publiczna, a pełne media dostępne są w odległości kilkudziesięciu metrów od granic działki.
Przysieki, podkarpackie
Przedmiotem sprzedaży w trybie z wolnej ręki jest kompleks dwóch nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni ok. 1,01 ha (działka zabudowana budynkami o funkcji użytkowej oraz działka niezabudowana z terenami przemysłowymi i leśnymi), położonych w miejscowości Przysieki w gminie Skołyszyn w województwie podkarpackim. Nieruchomości objęte są umową dzierżawy, a łączna cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 879 903 zł.
Rudna Wielka, podkarpackie
Przedmiotem przetargu są nieruchomości rolne położone w gminie Świlcza, w miejscowości Rudna Wielka, stanowiące część Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. Działki przeznaczone są do nabycia w drodze publicznej licytacji organizowanej przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, po wcześniejszym wniesieniu wadium.
Rudna Wielka, podkarpackie
Przedmiotem przetargu są nieruchomości rolne położone w gminie Świlcza, w miejscowości Rudna Wielka, stanowiące część Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. Licytacja odbędzie się w lipcu 2026 r., a warunkiem udziału jest wniesienie wadium na konto organizatora w wyznaczonym terminie.
Tarnobrzeg, podkarpackie
Do przetargu oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Tarnobrzegu, w rejonie ulicy Sienkiewicza. Działka stanowi teren inwestycyjny o nieokreślonym jeszcze sposobie zabudowy, a oferty można składać do 14.08.2026 r.
Jaźwiny, podkarpackie
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa składająca się z zabudowanej działki z dwoma parterowymi budynkami mieszkalnymi, budynkiem garażowym z kotłownią oraz budynkiem gospodarczym do obsługi oczyszczalni ścieków, a także z sąsiedniej niezabudowanej działki. Nieruchomość jest obecnie wydzierżawiona, co może stanowić dodatkowy atut inwestycyjny.
Rudna Wielka, podkarpackie
Na sprzedaż w drodze publicznego przetargu ustnego oferowana jest nieruchomość gruntowa położona w gminie Świlcza, w miejscowości Rudna Wielka. Uczestnictwo w przetargu wymaga wpłaty wadium na konto organizatora z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby środki znalazły się na rachunku do 24.06.2026 r.
Rudna Wielka, podkarpackie
Na sprzedaż w drodze publicznego przetargu ustnego wystawiono nieruchomość gruntową położoną w gminie Świlcza, w miejscowości Rudna Wielka. Udział w przetargu wymaga wpłaty wadium na konto organizatora z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby środki znalazły się na rachunku najpóźniej do 24.06.2026 r.
Lubzina, podkarpackie
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,25 ha położona w miejscowości Lubzina. Nieruchomość ma charakter inwestycyjno-budowlany/rolny (w zależności od miejscowego planu) i stanowi przedmiot licytacji/przetargu.
Piwoda, podkarpackie
Przedmiotem nieograniczonego przetargu ustnego jest nieruchomość rolna o powierzchni ok. 15,32 ha położona w miejscowości Piwoda w gminie Wiązownica, składająca się z gruntów ornych, łąk i pastwisk. Działka ma charakter rolny z przewagą użytków zielonych i gruntów ornych, co sprzyja prowadzeniu działalności rolniczej.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie