Przetargi domy

Nieruchomość

Wielkie Oczy, podkarpackie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 54,00 m2
10 086 zł
187 zł/m2
Nieruchomość

Boratyn, podkarpackie

Dom 27-10-2026
Pow.: 65,00 m2
46 133 zł
710 zł/m2
Nieruchomość

Sokołów Małopolski, podkarpackie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
43 350 zł
43 350 zł/m2
Nieruchomość

Błażowa Dolna, podkarpackie

Dom Udział % 20-10-2026
Pow.: 1,00 m2
53 250 zł
53 250 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Krosno, Turaszówka

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 62,00 m2
58 300 zł
940 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Witryłów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
97 780 zł
97 780 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krosno, Turaszówka

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 62,00 m2
84 000 zł
1 355 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 43,44 m2
85 000 zł
1 957 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stara Wieś, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 105,00 m2
24 507 zł
233 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Witryłów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
97 780 zł
97 780 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wysocko, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 100,00 m2
71 250 zł
713 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klimkówka, Klimkówka

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 97,00 m2
26 260 zł
271 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębica, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
96 160 zł
96 160 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bażanówka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 62,00 m2
73 875 zł
1 192 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Hurcze, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 100,00 m2
44 588 zł
446 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Hurcze, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
44 588 zł
44 588 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
51 750 zł
51 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
76 500 zł
76 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wielkie Oczy, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 64,40 m2
48 160 zł
748 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klimkówka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
48 144 zł
48 144 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krosno, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
100 000 zł
100 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorkówka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
17 467 zł
17 467 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nozdrzec, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
25 519 zł
25 519 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wola Jasienicka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 96,18 m2
61 991 zł
645 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klimkówka, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
63 024 zł
63 024 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.