Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Werchrata, podkarpackie

Obiekt 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
237 030 zł
237 030 zł/m2
Nieruchomość

Hyżne, podkarpackie

Dom 08-09-2026
Pow.: 1,00 m2
238 750 zł
238 750 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Jagiełła, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
285 333 zł
285 333 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Dzików, podkarpackie

Obiekt Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
212 636 zł
212 636 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pielgrzymka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3937 ha
228 133 zł
58 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Pielgrzymka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 1.22 ha
228 133 zł
19 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ocieka, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
203 879 zł
203 879 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Czarna, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
276 000 zł
276 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Padew Narodowa, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
271 933 zł
271 933 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łęki Dolne, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
211 476 zł
211 476 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Skowierzyn, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
217 155 zł
217 155 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sędziszów Małopolski, Kawęczyn Sędziszowski

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
234 825 zł
234 825 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kopki, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
246 495 zł
246 495 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudnik Nad Sanem, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
264 750 zł
264 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pielgrzymka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 1.2423 ha
256 650 zł
21 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Budy Głogowskie, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 7.53 ha
246 698 zł
3 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łęki Dolne, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
237 911 zł
237 911 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
217 500 zł
217 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pawłosiów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
250 425 zł
250 425 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
217 500 zł
217 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
246 209 zł
246 209 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rymanów, podkarpackie

Działka Zakończona
203 260 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2605 ha
217 943 zł
84 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2406 ha
215 132 zł
89 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kosina, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
248 467 zł
248 467 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.