Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Działka Udział % 13-10-2026
Pow.: 0.19 ha
101 250 zł
53 zł/m2
Nieruchomość

Grabowiec, podkarpackie

Działka 23-11-2026
Pow.: 2.43 ha
114 225 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Bzianka, podkarpackie

Działka Udział % 22-09-2026
Pow.: 1.18 ha
103 400 zł
9 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Wojtkowa, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
149 727 zł
149 727 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeplin, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
132 133 zł
132 133 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Chmielów, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2927 ha
140 475 zł
48 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zboiska, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 4.4359 ha
172 500 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zboiska, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 4.42 ha
172 500 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Obiekt Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
132 750 zł
132 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przeryty Bór, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 3.71 ha
103 575 zł
3 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Targowiska, podkarpackie

Działka Zakończona
153 000 zł
zł/m2
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Dębica, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 17,53 m2
100 500 zł
5 733 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Głogów Małopolski, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0656 ha
127 817 zł
195 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krosno, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
100 000 zł
100 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Huta Złomy, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 100 ha
110 175 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2604 ha
104 577 zł
40 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudnik Nad Sanem, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
164 250 zł
164 250 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Biały Bór, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6392 ha
103 050 zł
16 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rakszawa, podkarpackie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
126 933 zł
126 933 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2605 ha
145 295 zł
56 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Czarna Górna, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
114 975 zł
114 975 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sędziszów Małopolski, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.66 ha
111 375 zł
17 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sędziszów Małopolski, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2745 ha
194 704 zł
71 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zagorzyce, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.29 ha
141 946 zł
49 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zagorzyce, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.13 ha
111 664 zł
86 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.