Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Zaczernie, podkarpackie

Dom 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
596 285 zł
596 285 zł/m2
Nieruchomość

Stalowa Wola, podkarpackie

Obiekt 09-09-2026
Pow.: 1,00 m2
564 533 zł
564 533 zł/m2
Nieruchomość

Radymno, podkarpackie

Obiekt 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
935 267 zł
935 267 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Jaźwiny, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
503 972 zł
503 972 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lubzina, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
946 443 zł
946 443 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 2.3167 ha
649 686 zł
28 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wola Dalsza, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
800 947 zł
800 947 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wola Dalsza, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
640 860 zł
640 860 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wola Dalsza, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
747 573 zł
747 573 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Szówsko, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
607 800 zł
607 800 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaźwiny, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
566 969 zł
566 969 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 2.3167 ha
730 897 zł
32 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ropczyce, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
679 164 zł
679 164 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lesko, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
924 960 zł
924 960 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
626 597 zł
626 597 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kramarzówka, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
655 620 zł
655 620 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Godowa, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
508 867 zł
508 867 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Słocina, Słocina

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
502 875 zł
502 875 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
548 867 zł
548 867 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rokietnica, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
581 175 zł
581 175 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kalembina, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
552 750 zł
552 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krówniki, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 14.33 ha
655 892 zł
5 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaśliska, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
882 833 zł
882 833 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, Załęże

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
601 149 zł
601 149 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Równe, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
508 050 zł
508 050 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.