Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 25,40 m² położona w Kędzierzynie-Koźlu, w budynku wielorodzinnym w jednej z centralnych części miasta. Lokal mieszkalny stanowi wyodrębnioną nieruchomość lokalową, posadowioną na gruncie objętym księgą wieczystą prowadzoną przez miejscowy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 we współwłasności spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania w Ozorkowie, o powierzchni 46,08 m², położonego na drugim piętrze bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, jest rozkładowy, dwustronny i posiada balkon.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Mysłowicach, położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, z udziałem w gruncie, o wartości oszacowania 78 775 zł i cenie wywołania 52 516,67 zł. Nieruchomość obciążona jest dożywotnią, nieodpłatną służebnością mieszkania w całym lokalu na rzecz osoby trzeciej.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego w kamienicy z 1910 roku na pierwszym piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami ma cenę wywołania 74 250 zł i znajduje się w budynku z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40 m² w miejscowości Kleszczewo (woj. pomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 92 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (w tym CO) znajduje się w budynku z lat 60., a cena wywołania udziału wynosi 48 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45 m², położonego w Kętach, w bloku z lat 70., na najwyższej kondygnacji budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie do generalnego remontu po pożarze, a cena wywołania wynosi 89 096,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,58 m², położonym na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet). Cena wywołania udziału wynosi 46 500 zł, przy sumie oszacowania 69 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł przy sumie oszacowania 68 953,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 38,59 m² (w tym komórka i piwnica), położony na poddaszu (II piętro) przedwojennego budynku wielorodzinnego we wsi Borów w gminie Dobromierz, w powiecie świdnickim. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, z dostępem do wody i kanalizacji, ma cenę wywołania 57 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50,7 m² (w tym piwnica) w Świebodzicach, w centralnej części miasta, składający się z 2 pokoi, kuchni i WC. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze budynku, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 69 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Ołużna w gminie Gościno, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oszacowano na 28 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 18 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 50,20 m², położonego w Pińczowie w województwie świętokrzyskim. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym w centralnej części miasta, a cena wywołania udziału wynosi 77 344 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei w centralnej części miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 531,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest niewielki lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym we wsi Bratian (gmina Nowe Miasto Lubawskie) o jednym pomieszczeniu podzielonym na pokój i kuchnię, z drewnianymi podłogami, oknem PCV i stalowymi drzwiami. Nieruchomość znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w budynku parterowym ze strychem po częściowym remoncie dachu w 2021 roku.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 19,68 m² z przynależnym WC, położona na parterze budynku wielorodzinnego w Prudniku, na obrzeżu strefy centralnej miasta. Nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami.
Kawalerka o powierzchni 22,8 m² położona na poddaszu (II piętro) w budynku kilkurodzinnym w Małomicach, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, skrytki i kotłowni, bez własnego pomieszczenia sanitarnego (korzystanie z ubikacji we wspólnej części budynku). Lokal w stanie gorszym od przeciętnego, zaniedbany i wymagający generalnego remontu, objęty licytacją elektroniczną z ceną wywołania 30 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 31 m², położonym w kamienicy z 1926 roku, składającym się z pokoju, kuchni, korytarza, WC oraz tarasu, na 1. piętrze. Cena wywołania udziału wynosi 33 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym w Skarżysku-Kamiennej, w budynku z lat 60., na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami (woda, gaz, kanalizacja) została oszacowana na 85 600 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 64 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym na parterze w Rybniku o łącznej powierzchni użytkowej 39,10 m² (w tym piwnica), składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, w niskim standardzie wykończenia. Cena wywołania udziału wynosi 90 585,75 zł.
Kawalerka o powierzchni 17,3 m² (z piwnicą łącznie ok. 21,4 m²) położona jest na 2. piętrze bloku z 1968 roku na Bielanach w Warszawie i składa się z pokoju, aneksu kuchennego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 94 125 zł.