Wróć do listy

Dzikowo, warmińsko-mazurskie

32 250 zł
440 zł/m2
Mieszkanie 73,24 m2 2 pokoje Parter Licytacja komornicza Wadium do 19-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 32 250 zł
Miasto Dzikowo
Powierzchnia 73,24 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 300 zł
Numer oferty 513884X1203516331
Termin wpłaty wadium 19-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny