Wróć do listy

Bartoszyce, warmińsko-mazurskie

90 000 zł
1 611 zł/m2
Mieszkanie 55,87 m2 2 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Wadium do 30-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-68%
-68%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 90 000 zł
Miasto Bartoszyce
Powierzchnia 55,87 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 500 zł
Numer oferty 513886X1203521015
Termin wpłaty wadium 30-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny