Wróć do listy

Rybnik, Maroko-Nowiny

90 586 zł
2 495 zł/m2
Mieszkanie 36,30 m2 Kawalerka Parter Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 90 586 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 36,30 m2
Województwo śląskie
Ulica Dąbrówki 19
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 12 078 zł
Numer oferty 513873X1203490569
Termin wpłaty wadium 23-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaGKm 67/24
Typ licytacjistacjonarna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski Kancelaria Komornicza nr XI w Rybniku
Początek24.07.2026 08:00
Zakończenie24.07.2026 21:59
Przystąpienie do23.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania90 585,75 zł
Suma oszacowania120 781,00 zł
Rękojmia12 078,10 zł
Adres nieruchomości
AdresDąbrówki 19B/2
Miejscowość44-210 Rybnik
Województwośląskie
Oględziny nieruchomości
AdresDąbrówki 19B, 44-210 Rybnik
Termin2026-07-09, godz. 08:00–15:30
Opis

Udział w wysokości 1/2 w nieruchomości opisanej jako lokal mieszkalny znajdujący się na parterze (1 kondygnacji) i składający się z: 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o powierzchni użytkowej 36,30 m2 oraz pomieszczenia przynależnego w postaci piwnicy o powierzchni użytkowej 2,80 m2, czyli o łącznej powierzchni użytkowej 39,10 m2. Standard wykończenia i wyposażenia pomieszczeń jest niski. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 6170/100000 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.