Wróć do listy

Rybnik, Maroko-Nowiny

90 586 zł
2 317 zł/m2
Mieszkanie 39,10 m2 Kawalerka Parter Licytacja komornicza Wadium do 23-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-63%
-63%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 90 586 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 39,10 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 12 078 zł
Numer oferty 513873X1203490569
Termin wpłaty wadium 23-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o łącznej powierzchni ok. 39 m² (w tym piwnica) położonym na parterze budynku w Rybniku, składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal w niskim standardzie wykończenia wystawiony jest w licytacji komorniczej z ceną wywołania ok. 90 600 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny