Wróć do listy

Bratian, warmińsko-mazurskie

29 625 zł
1 314 zł/m2
Mieszkanie 22,55 m2 Licytacja komornicza Wadium do 23-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 29 625 zł
Miasto Bratian
Powierzchnia 22,55 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 950 zł
Numer oferty 513932X1203628747
Termin wpłaty wadium 23-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest kawalerka o jednym pomieszczeniu (podzielonym na pokój i kuchnię) w parterowym budynku wielorodzinnym we wsi Bratian, w gminie Nowe Miasto Lubawskie w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, blisko kościoła, szkoły i punktów handlowo-usługowych, a budynek ma odnowiony dach (remont więźby i pokrycia w 2021 r.).

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny