Wróć do listy

Lublin, lubelskie

46 500 zł
977 zł/m2
Mieszkanie 47,58 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Wadium do 23-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-90%
-90%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 46 500 zł
Miasto Lublin
Powierzchnia 47,58 m2
Województwo lubelskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 975 zł
Numer oferty 514835X1205743573
Termin wpłaty wadium 23-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,58 m², położonym na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet). Cena wywołania udziału wynosi 46 500 zł, przy sumie oszacowania 69 750 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny