Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 44 m², położone na 2. piętrze kamienicy z lat 20., składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz piwnicy (łącznie ok. 51 m²). Lokal wymaga uwzględnienia w-c na korytarzu, a cena wywołania wynosi 105 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Orzyszu oferowane jest prawo własności mieszkania o powierzchni 55,1 m², składającego się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki, z dostępem do wody i kanalizacji. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w miejscowości Orzysz, a cena wywołania wynosi 127 875 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 53,2 m², położonego w Elblągu w budynku z 2000 roku, na najwyższej kondygnacji. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 132 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 55 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Lipowina (woj. warmińsko-mazurskie), z 2 pokojami, kuchnią i łazienką, na ogrodzonej działce o pow. ok. 1300 m² z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość stanowi prawo własności w budynku z ok. 1890 r., a cena wywołania wynosi 112 666,67 zł przy sumie oszacowania 169 000,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 60 m² położony jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z ok. 1910 r. w Morągu i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz pomieszczeń gospodarczych, z osobnym wejściem z zewnątrz. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 121 333,34 zł i udziałem w gruncie oraz częściach wspólnych budynku.
Lokal mieszkalny o powierzchni 59,6 m² położony jest na piętrze budynku mieszkalno-usługowego w miejscowości Bartężek w gminie Morąg, w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, posiada piwnicę 12,4 m², a cena wywołania w licytacji wynosi 118 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 70 m², położony na poddaszu budynku wielorodzinnego we wsi w gminie Banie Mazurskie (powiat gołdapski), składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, w stanie do odświeżenia/remontu, o średnim standardzie wykończenia. Nieruchomość z prawem własności, w budynku z lat przed 1945 r., z ogrzewaniem etażowym na paliwo stałe, ma cenę wywołania 52 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 53,64 m² położony jest w Dubeninkach, w budynku wielorodzinnym na drugim piętrze, składa się z 2 pokoi oraz pomieszczenia pełniącego funkcję kuchni i łazienki, a jego standard wykończenia jest średni. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest niezamieszkała, uzbrojona w media miejskie, a cena wywołania w licytacji wynosi 62 250 zł przy oszacowaniu na 83 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 56 m², położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w Kisielicach w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkanie stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 127 732,50 zł.