Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 23-06-2026
50 794 zł
1 049 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Szczytno, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 17-06-2026
95 333 zł
3 325 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Szczytno, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 08-06-2026
151 500 zł
3 997 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 10-06-2026
199 500 zł
5 542 zł/m2
Nieruchomość
-74%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 11-06-2026
105 750 zł
2 069 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-58%

Orzysz, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 18-06-2026
127 875 zł
2 321 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Gołdap, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 15-06-2026
126 750 zł
2 685 zł/m2
Nieruchomość

Gronowo Górne, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 27-05-2026
60 000 zł
1 307 zł/m2
Nieruchomość
-86%

Rogowo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 28-05-2026
91 800 zł
2 075 zł/m2
Nieruchomość

Olecko, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 01-06-2026
27 333 zł
670 zł/m2
Nieruchomość
-56%

Ostróda, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 30-05-2026
129 464 zł
3 033 zł/m2
Nieruchomość
-69%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 18-05-2026
132 000 zł
2 481 zł/m2
Nieruchomość

Pęklewo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 19-05-2026
82 500 zł
1 765 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 11-06-2026
57 750 zł
1 558 zł/m2
Nieruchomość
-56%

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 18-05-2026
207 227 zł
4 290 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Giżycko, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 14-05-2026
208 650 zł
4 347 zł/m2
Nieruchomość

Lipowina, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 18-05-2026
112 667 zł
2 046 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Giżycko, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 14-05-2026
218 948 zł
4 504 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Morąg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 19-05-2026
121 333 zł
2 023 zł/m2
Nieruchomość

Bartężek, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 18-05-2026
118 200 zł
1 983 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
133 500 zł
2 758 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
133 500 zł
2 758 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
197 250 zł
4 101 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
98 250 zł
2 060 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żabin, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
52 000 zł
743 zł/m2
Ustaw alert