Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3600 m² w miejscowości Spaliny Wielkie (woj. warmińsko-mazurskie), zabudowana parterowym domem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym o powierzchni 74,7 m², wybudowanym ok. 1930 r. Cena wywołania wynosi 152 325 zł, a budynek znajduje się w zabudowie wolnostojącej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 61,8 m², położonym na poddaszu budynku wielorodzinnego we wsi Kadyny koło Tolkmicka (woj. warmińsko-mazurskie), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dodatkowym pokojem na zaadaptowanym strychu należącym do części wspólnych. Nieruchomość znajduje się w zadbanym, dwukondygnacyjnym budynku z lat 90., z podstawową infrastrukturą w otoczeniu, a cena wywołania udziału wynosi 113 666,67 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Lokal mieszkalny o prawie własności położony jest w Ełku, w budynku wielorodzinnym, i stanowi przedmiot licytacji komorniczej elektronicznej. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową ok. kilkudziesięciu metrów kwadratowych (dokładny metraż nie został podany), a cena wywołania wynosi 286 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 44 m², położone na 2. piętrze kamienicy z lat 20., składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz piwnicy (łącznie ok. 51 m²). Lokal wymaga uwzględnienia w-c na korytarzu, a cena wywołania wynosi 105 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Orzyszu oferowane jest prawo własności mieszkania o powierzchni 55,1 m², składającego się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki, z dostępem do wody i kanalizacji. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w miejscowości Orzysz, a cena wywołania wynosi 127 875 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 58 m² położony w miejscowości Dąbrówka Mała (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą 24 m². Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 47 546,67 zł i oszacowaniem na 71 320,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,8 m² w centralnej części Gołdapi (woj. warmińsko-mazurskie), położony na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku z 1985 roku, z 4 pokojami oraz piwnicą. Cena wywołania wynosi 275 250 zł, a budynek znajduje się w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i usługowej, z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową i dostępem do parkingu.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego w Olsztynie, w województwie warmińsko-mazurskim. Cena wywołania udziału wynosi 194 133,33 zł, przy sumie oszacowania 291 200,00 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania w Ełku o powierzchni 61 m², położonego na trzecim piętrze budynku spółdzielczego. Lokal składa się z kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju i 3 pokoi oraz przynależnej piwnicy o pow. 2,36 m², przy czym dla nieruchomości nie założono księgi wieczystej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 53,2 m², położonego w Elblągu w budynku z 2000 roku, na najwyższej kondygnacji. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 132 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 56,78 m² położone jest w budynku mieszkalnym w Lubawie, w rejonie centrum miasta; lokal stanowi odrębną nieruchomość i przeznaczony jest do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka. Do lokalu przynależą obszerne pomieszczenia na poddaszu (w tym komunikacja, strych oraz pomieszczenia gospodarcze) oraz komórka lokatorska w budynku gospodarczym, co zapewnia duże możliwości przechowywania i aranżacji dodatkowej przestrzeni.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 77 m², położonym w Olsztynie w budynku wielorodzinnym na jednym z osiedli mieszkaniowych. Nieruchomość znajduje się w rejonie z zabudową blokową, a sprzedaż odbywa się w trybie licytacji/przetargu.
Mieszkanie o powierzchni 50,9 m² położone na poddaszu kamienicy w Elblągu składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, dwóch przedpokoi oraz piwnicy i posiada pełne media. Lokal stanowiący odrębną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 231 000 zł.
Lokal mieszkalny na parterze w budynku wielorodzinnym w Pieniężnie (woj. warmińsko-mazurskie), w obiekcie z lat 80. z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, C.O., telefon). Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 143 333,33 zł przy sumie oszacowania 215 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 55 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Lipowina (woj. warmińsko-mazurskie), z 2 pokojami, kuchnią i łazienką, na ogrodzonej działce o pow. ok. 1300 m² z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość stanowi prawo własności w budynku z ok. 1890 r., a cena wywołania wynosi 112 666,67 zł przy sumie oszacowania 169 000,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 60 m² położony jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z ok. 1910 r. w Morągu i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz pomieszczeń gospodarczych, z osobnym wejściem z zewnątrz. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 121 333,34 zł i udziałem w gruncie oraz częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem postępowania jest parterowy budynek mieszkalny z częścią gospodarczą z 1939 r., położony na działce o pow. ok. 0,25 ha w miejscowości Kalnik w gminie Morąg, o części mieszkalnej 69,24 m² i części gospodarczej 42,50 m², z układem: wiatrołap, sień, kuchnia, jadalnia i dwa pokoje. Nieruchomość wymaga znacznego remontu i doposażenia (brak łazienki, wc, kanalizacji, c.o. i ciepłej wody), na działce znajduje się także zrujnowana drewniana szopa z ubikacją oraz rów melioracyjny.
Lokal mieszkalny o powierzchni 59,6 m² położony jest na piętrze budynku mieszkalno-usługowego w miejscowości Bartężek w gminie Morąg, w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, posiada piwnicę 12,4 m², a cena wywołania w licytacji wynosi 118 200 zł.
Na licytacji komorniczej w Bartoszycach oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 60 m², położony w budynku z 1986 roku na trzecim piętrze, składający się z 4 pokoi. Cena wywołania wynosi 174 750 zł, przy szacunkowej wartości 233 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Węgorzewie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,98 m², położony na pierwszym piętrze budynku. Cena wywołania wynosi 96 000 zł, przy wartości oszacowania 128 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 72,09 m², położonym w miejscowości Dobrzyki w gminie Zalewo (woj. warmińsko-mazurskie), w budynku z 1933 roku. Mieszkanie z udziałem w częściach wspólnych budynku i prawie własności działki ma cenę wywołania 46 000 zł.