Przedmiotem przetargu jest udział 1/10 w nieruchomości gruntowej położonej w Koszalinie, obejmującej niezabudowane działki o łącznej powierzchni kilku tysięcy m². Teren składa się z kilku sąsiadujących parcel o różnej wielkości, zlokalizowanych w obrębie miasta, przeznaczonych pod przyszłą zabudowę lub inwestycję.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1 210 m² zabudowana przedwojennym, podpiwniczonym domem w zabudowie bliźniaczej z dobudówką oraz budynkiem gospodarczym, położona w miejscowości podmiejskiej. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 94 m² (pow. zabudowy z dobudówką 102 m²) wymaga prac remontowych, a postępowanie egzekucyjne prowadzone jest w celu zniesienia współwłasności.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,60 m², położony na 1. piętrze przedwojennego, podpiwniczonego budynku w technologii tradycyjnej murowanej. Nieruchomość znajduje się w budynku o widocznym zużyciu technicznym (m.in. słaba klatka schodowa), wyposażonym w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową z indywidualnym c.o. oraz wentylację grawitacyjną.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności dwupoziomowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 89,4 m² w zabudowie szeregowej w miejscowości Chlebowo (gmina Stara Dąbrowa) w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie położone na parterze i piętrze budynku z 1991 r. składa się z 2 pokoi oraz części gospodarczej, posiada taras, jest w dobrym stanie technicznym, a cena wywołania wynosi 103 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,19 m² położone w miejscowości Krosino w gminie Świdwin (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 115 500 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 330 750 zł, przy sumie oszacowania 441 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka w Łobzie, na której znajduje się budynek mieszkalny oraz dwa budynki gospodarcze. Na terenie posesji usytuowana jest także drewniana szopa częściowo posadowiona na sąsiedniej działce.
Na sprzedaż w trybie przetargu oferowane jest siedlisko położone w miejscowości Kliszno, w gminie Manowo, w niedużej odległości od wybrzeża Bałtyku. Nieruchomość obejmuje zabudowaną działkę siedliskową, stan i szczegółowy metraż wymagają doprecyzowania w dokumentacji przetargowej.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka o powierzchni 0,44 ha położona w okolicach Wałcza, z wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 102,40 m² (parter z poddaszem nieużytkowym). Na terenie nieruchomości znajdują się także dwa budynki gospodarcze o powierzchni zabudowy 75 m² i 20 m²; wpis o służebności mieszkaniowej jest nieaktualny.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 342 m² w Łobzie, zabudowana dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym w zabudowie szeregowej z początku XX wieku oraz murowanym budynkiem gospodarczym ok. 14 m². W domu znajduje się łącznie 5 pokoi, kuchnia, 2 WC, weranda, hall oraz strych nieużytkowy, a ogrodzona posesja z utwardzonym dojściem urządzona jest jako ogród wymagający uporządkowania.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 129 m², położony w miejscowości Modlimowo w województwie zachodniopomorskim. Budynek z 2017 roku, dwukondygnacyjny, wyceniono na 705 000 zł, a cena wywołania wynosi 528 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Resku w województwie zachodniopomorskim, o powierzchni zabudowy 148 m² i użytkowej ok. 132 m², z 6 pokojami, kuchnią, łazienką, WC, pomieszczeniem gospodarczym i tarasem, wybudowany w 2006 roku. Cena wywołania wynosi 530 625 zł, a nieruchomość posiada pełne media, w tym gaz, wodę, kanalizację oraz przyłącze siłowe.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny w Dobrz e w województwie zachodniopomorskim o powierzchni 52,26 m², składający się z pokoju oraz pokoju z łazienką i kuchnią, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 53 333,33 zł przy sumie oszacowania 80 000,00 zł.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość położona w miejscowości Wyszomierz, w gminie o kodzie pocztowym 72-220. Działka zabudowana jest budynkiem (szczegóły powierzchni i układu pomieszczeń nie zostały podane) i stanowi przedmiot licytacji/przetargu.
Przedmiotem oferty jest udział 2/32 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0892 ha, zabudowanej domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym, położonej w miejscowości Ostrowiec w gminie Wałcz. Nieruchomość dostępna jest w trybie licytacji/przetargu, co może stanowić okazję inwestycyjną.
Na sprzedaż w drodze postępowania udział 1/5 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,1245 ha położonej w miejscowości Mielęcin w gminie Człopa. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 83,7 m², położonym w Lubnie w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70., na 1. piętrze dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, posiada media (woda, kanalizacja), a cena wywołania udziału wynosi 43 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 83,7 m², położonym w miejscowości Lubno w okolicach Wałcza, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, posiada media (woda, kanalizacja), a cena wywołania udziału wynosi 43 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 84,26 m², położonym w Wałczu w budynku wielorodzinnym na pierwszym piętrze, składającym się z salonu z aneksem kuchennym, trzech pokoi, łazienki i przedpokoju. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej, z ceną wywołania 121 208,25 zł i obejmuje także udział w nieruchomości wspólnej.
Lokal mieszkalny o powierzchni 73,30 m² położony w Mirosławcu (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość objęta jest licytacją komorniczą, z ceną wywołania 79 329 zł i udziałem w częściach wspólnych budynku oraz w gruncie.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w centrum Nowogardu o powierzchni 33,27 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 171 000 zł przy sumie oszacowania 228 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,52 m² w miejscowości Człopa (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym i terenem rekreacyjnym za budynkiem. Mieszkanie jest w trakcie remontu (m.in. nowe okna PCV, wymieniona instalacja elektryczna, częściowo wykończone wnętrza), a cena wywołania w licytacji wynosi 100 000 zł.