Przetargi nieruchomości
Zaklików, podkarpackie
Działka budowlana o powierzchni 0,0946 ha położona w Zaklikowie przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi grunt niezabudowany, odpowiedni pod inwestycję lub zabudowę jednorodzinną, z urządzoną księgą wieczystą.
Baraki Stare, podkarpackie
Działka o powierzchni 0,3346 ha położona jest w miejscowości Stare Baraki w gminie Zaklików i przeznaczona została do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa posiada urządzoną księgę wieczystą i może stanowić atrakcyjny teren pod inwestycję lub cele prywatne.
Lipa, podkarpackie
Działka o powierzchni 0,3658 ha położona w miejscowości Lipa (gmina Zaklików) przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa posiada urządzoną księgę wieczystą i może stanowić atrakcyjny teren pod inwestycję lub cele prywatne.
Zdziechowice Drugie, podkarpackie
Działka o powierzchni 0,0818 ha położona w miejscowości Zdziechowice Drugie (gmina Zaklików) przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa posiada urządzoną księgę wieczystą i może stanowić teren pod zabudowę lub inne cele zgodnie z miejscowymi ustaleniami planistycznymi.
Zdziechowice Drugie, podkarpackie
Działka o powierzchni 0,2177 ha położona jest w miejscowości Zdziechowice Drugie, w gminie Zaklików. Nieruchomość gruntowa przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Jarostaw, podkarpackie
Niezabudowana działka o powierzchni 0,0079 ha położona jest w Jarosławiu, w rejonie zabudowy jednorodzinnej, ma regularny, prostokątny kształt i dostęp do pełnych mediów, lecz bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego (licytacji), a teren nie jest objęty aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Jarosław, podkarpackie
Niezabudowana działka o powierzchni 0,1026 ha położona jest w Jarosławiu, w spokojnej okolicy z przewagą gruntów rolnych i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej, bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej i uzbrojenia. Nieruchomość, wystawiona w przetargu ustnym (licytacji), ma cenę wywoławczą 51 300 zł i jest obecnie objęta umową dzierżawy.
Jarosław, podkarpackie
Niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,1466 ha, w kształcie trapezu, położona w rejonie Jarosławia, z dojazdem od strony działki drogowej i niewielkim spadkiem terenu. Grunt orny klasy RII i RIIIa jest uzbrojony w sieć wodociągową i gazową, w pobliżu znajdują się także sieci kanalizacyjna i elektroenergetyczna; nieruchomość stanowi przedmiot nabycia w trybie przetargowym, a jej wartość oszacowano na 5 000 zł.
Radymno, podkarpackie
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka budowlana położona w południowo‑wschodniej części Radymna, przeznaczona w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość stanowi grunt pod przyszły dom jednorodzinny, dostępny w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.
Sokołów Małopolski, podkarpackie
Udział wyceniono na 57 800 zł, przy czym cena wywoławcza w ramach postępowania upadłościowego wynosi 43 350 zł.
Radymno, podkarpackie
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka budowlana położona w południowo‑wschodniej części Radymna, na obszarze przeznaczonym w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość stanowi grunt pod przyszły dom jednorodzinny, sprzedawany w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.
Stary Żmigród, podkarpackie
Niezabudowane działki gruntowe o łącznej powierzchni 0,1508 ha położone w miejscowości Stary Żmigród, w południowej części miejscowości, przylegają do drogi powiatowej i w ewidencji gruntów oznaczone są jako pastwiska klasy V. Nieruchomość jest przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 49 010 zł, z wymogiem wniesienia wadium 5 000 zł oraz doliczeniem 23% VAT do ceny uzyskanej w przetargu.
Stary Żmigród, podkarpackie
Niezabudowane działki rolne o łącznej powierzchni 0,2002 ha położone w miejscowości Stary Żmigród, w południowej części miejscowości, posiadają dostęp do drogi powiatowej i obejmują m.in. pastwisko klasy V oraz grunty orne klasy IIIb. Nieruchomość jest przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 26 307 zł, przy czym do wylicytowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT.
Stary Żmigród, podkarpackie
Niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,3129 ha położona w miejscowości Stary Żmigród, w południowej części miejscowości, przylega do drogi powiatowej i drogi wojewódzkiej, w ewidencji gruntów oznaczona jako pastwisko klasy V. Nieruchomość jest przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 72 499 zł plus 23% VAT i wadium w wysokości 7 000 zł.
Stary Żmigród, podkarpackie
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,1500 ha, położona w miejscowości Stary Żmigród w południowej części miejscowości, o kształcie zbliżonym do czworoboku i z bezpośrednim dostępem do drogi. Teren stanowi pastwisko klasy V, a cena wywoławcza wynosi 48 750 zł netto plus 23% VAT.
Stary Żmigród, podkarpackie
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,3232 ha, położona w miejscowości Stary Żmigród w południowej części miejscowości, o wydłużonym, nieregularnym kształcie, przylegająca od wschodu do potoku i z dostępem do drogi. Teren stanowi pastwisko i obszary zakrzaczone, a cena wywoławcza wynosi 17 347 zł.
Ostrów, podkarpackie
W miejscowości Ostrów (woj. podkarpackie) w drodze licytacji elektronicznej oferowana jest działka o powierzchni 0,0917 ha zabudowana murowanym, wolnostojącym domem o powierzchni zabudowy 116 m². Cena wywołania wynosi 350 250 zł.
Grabowiec, podkarpackie
Działka rolna o powierzchni 2,4579 ha położona w miejscowości Grabowiec w województwie podkarpackim, oznaczona jako grunty orne klasy RIIIa. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 114 225 zł.
Przeworsk, podkarpackie
Działka budowlana położona w Przeworsku (obręb 2), przeznaczona do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi grunt Skarbu Państwa, a udział w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium.
Przemyśl, podkarpackie
Lokal mieszkalny o numerze 11 położony jest w centrum Przemyśla, w kamienicy przy jednej z głównych ulic, i przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Udział w przetargu mogą brać osoby fizyczne, prawne oraz cudzoziemcy, spełniający określone wymogi formalne.
Podemszczyzna, podkarpackie
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,9365 ha położona jest w miejscowości Podemszczyzna w województwie podkarpackim i obejmuje niezabudowane działki o przeznaczeniu rolnym/leśnym. Działka będzie przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 28 680 zł.
Żurawica, podkarpackie
Działka budowlana o powierzchni 3329 m² położona w Żurawicy w województwie podkarpackim została wystawiona w przetargu za cenę 96 500 zł. Oferty można składać do 22 września 2026 roku, z obowiązkiem wniesienia wadium do 18 września 2026 roku.
Chmielnik, podkarpackie
Lokal niemieszkalny o powierzchni 9,8 m² położony na parterze budynku w miejscowości Chmielnik składa się z jednego pomieszczenia i sprzedawany jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku oraz gruncie. Nieruchomość będzie przedmiotem przetargu ustnego, a cena wywoławcza wynosi 13 000 zł.
Krosno, podkarpackie
Niezabudowana działka o powierzchni 116 m² położona w Krośnie, w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną i terenami zieleni, ma kształt wielokąta i leży głównie na terenie równinnym. Nieruchomość nieuzbrojona, wolna od obciążeń, jest przedmiotem przetargu z ceną wywoławczą 23 000 zł.
Krosno, podkarpackie
Niezabudowana działka o powierzchni 973 m² położona jest w Krośnie, w rejonie o równinnym ukształtowaniu terenu i dobrych walorach wypoczynkowych. Nieruchomość w kształcie prostokąta, porośnięta trawą, drzewami i krzewami, z dojazdem drogą gminną, jest przedmiotem przetargu i jest obciążona umową dzierżawy oraz służebnością.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie