Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Jasło, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 24,90 m2
52 000 zł
2 088 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 24,00 m2
130 000 zł
5 417 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-17%
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 24,00 m2
140 000 zł
5 833 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 21,03 m2
52 000 zł
2 473 zł/m2
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Dębica, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 17,53 m2
100 500 zł
5 733 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Stalowa Wola, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 23,10 m2
98 850 zł
4 279 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,00 m2
225 191 zł
9 008 zł/m2
Nieruchomość
-1%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,00 m2
256 528 zł
10 261 zł/m2
Nieruchomość
-1%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,00 m2
256 528 zł
10 261 zł/m2
Nieruchomość
-1%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,00 m2
256 528 zł
10 261 zł/m2
Nieruchomość
-1%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,00 m2
256 528 zł
10 261 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Kolbuszowa, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 24,60 m2
130 439 zł
5 302 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pustków Osiedle, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 1,00 m2
237 000 zł
237 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
40 000 zł
40 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jarosław, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
67 512 zł
67 512 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 19,30 m2
82 500 zł
4 275 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Wiśniowa, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 17,58 m2
40 683 zł
2 314 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Potok, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 1,00 m2
446 000 zł
446 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łańcut, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 1,00 m2
241 446 zł
241 446 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
224 985 zł
224 985 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Tarnobrzeg, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 1,00 m2
238 503 zł
238 503 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 16,08 m2
117 135 zł
7 285 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 23,30 m2
64 500 zł
2 768 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębica, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
47 390 zł
47 390 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łańcut, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 1,00 m2
285 000 zł
285 000 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.