Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość

Załęże, podkarpackie

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.029 ha
18 011 zł
62 zł/m2
Nieruchomość

Rogoźnica, Rogoźnica

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.0852 ha
89 111 zł
105 zł/m2
Nieruchomość

Boguchwała, podkarpackie

Dom 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
590 000 zł
590 000 zł/m2
Nieruchomość

Solina, podkarpackie

Działka Udział % 10-09-2026
Pow.: 0.3179 ha
451 797 zł
142 zł/m2
Nieruchomość

Jasło, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 24,90 m2
52 000 zł
2 088 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Sokołów Małopolski, podkarpackie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
43 350 zł
43 350 zł/m2
Nieruchomość

Umieszcz, podkarpackie

Działka Udział % 11-09-2026
Pow.: 0.8845 ha
20 000 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Glinik Nowy, podkarpackie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.17 ha
8 500 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Żurawica, podkarpackie

Obiekt 04-09-2026
Pow.: 1,00 m2
6 491 016 zł
6 491 016 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Bóbrka, podkarpackie

Działka Udział % Zakończona
Pow.: 0.029 ha
12 000 zł
41 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Brzyście, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2684 ha
8 544 zł
3 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Brzyście, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0185 ha
1 232 zł
7 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Brzyście, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0192 ha
685 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Brzyście, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0258 ha
948 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Medyka, podkarpackie

Działka Udział % Zakończona
Pow.: 0.05 ha
1 941 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Hoczew, podkarpackie

Działka Udział % Zakończona
Pow.: 0.6144 ha
14 325 zł
2 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Osobnica, podkarpackie

Działka Zakończona
3 104 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Osobnica, podkarpackie

Działka Zakończona
1 584 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Osobnica, podkarpackie

Działka Zakończona
4 056 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Osobnica, podkarpackie

Działka Zakończona
9 576 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Osobnica, podkarpackie

Działka Zakończona
12 352 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Osobnica, podkarpackie

Działka Zakończona
4 112 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Osobnica, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 2.1769 ha
4 760 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Leżajsk, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0808 ha
70 000 zł
87 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Leżajsk, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0808 ha
70 000 zł
87 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.