Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Brzóza Królewska, podkarpackie

Obiekt 15-10-2026
Pow.: 1,00 m2
718 000 zł
718 000 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.1095 ha
800 000 zł
731 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.0345 ha
1 000 000 zł
2 899 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.8135 ha
600 000 zł
74 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.6438 ha
679 500 zł
106 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Przedmieście Czudeckie, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 2.46 ha
600 000 zł
24 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2 ha
784 600 zł
392 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.18 ha
706 200 zł
392 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jarosław, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2987 ha
698 062 zł
234 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2 ha
784 600 zł
392 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.18 ha
706 200 zł
392 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3189 ha
509 700 zł
160 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2 ha
784 600 zł
392 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rudna Wielka, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.18 ha
706 200 zł
392 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Piwoda, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 15.316 ha
640 000 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katy, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
780 000 zł
780 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stalowa Wola, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4005 ha
730 000 zł
182 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sanok, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.8135 ha
600 000 zł
74 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sanok, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6438 ha
755 000 zł
117 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przedmieście Czudeckie, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 2.46 ha
600 000 zł
24 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jarosław, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4206 ha
615 000 zł
146 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przedmieście Czudeckie, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 2.46 ha
600 000 zł
24 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Budomierz, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6389 ha
596 355 zł
93 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Budomierz, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.728 ha
557 817 zł
77 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Baligród, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 000 000 zł
1 000 000 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.