Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania 3‑pokojowego z osobną kuchnią, łazienką i WC, położonego na 1. piętrze ocieplonego, pięciokondygnacyjnego bloku z lat 70. Budynek jest w pełni uzbrojony w media (m.in. CO, gaz, ciepła woda, domofon), a lokal ma okna PCV i znajduje się w wielomieszkaniowym osiedlu w mieście.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m², położone na trzecim piętrze bloku z lat 80. w Chrzanowie, z balkonem i piwnicą. Lokal w prawie własności, z dostępem do mediów (m.in. gaz, kanalizacja, światłowód), ma cenę wywołania 277 326,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 38,6 m² z aneksem kuchennym, łazienką, pomieszczeniem gospodarczym oraz komórką lokatorską, położona w Jeleniej Górze w budynku z 2010 roku na 1. piętrze. Lokal stanowiący pełną własność wyceniono na 290 300 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 217 725 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 79,26 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego w Kozach w województwie śląskim, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal w stanie średnim, wymagający częściowego remontu, wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie na paliwo stałe, a cena wywołania wynosi 227 533,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 63,30 m², położone w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową. Lokal wyceniono na 350 100 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 262 575 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
W Poddębicach ogłoszono przetarg na ustanowienie i przeniesienie prawa odrębnej własności mieszkania o powierzchni 45,6 m², położonego na IV piętrze bloku, składającego się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Lokal wyceniono na 287 000 zł jako cenę wywoławczą, a z mieszkaniem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji publicznej oferowana jest ½ udziału w lokalu mieszkalnym położonym w Koszalinie, w budynku wielorodzinnym. Wartość szacunkowa udziału wynosi 295 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 221 250 zł.
Na przetargu wystawiony jest lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym w Sękowie (gmina Duszniki), o nieokreślonym metrażu, położony w obiekcie dwukondygnacyjnym z piwnicą i poddaszem. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 208 000 zł, a sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,20 m², położony na IX piętrze bloku w Olsztynie, z przynależną komórką piwniczną. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 257 900 zł, a nabycie nastąpi w drodze ustnego przetargu organizowanego przez spółdzielnię mieszkaniową.
Przedmiotem ustnego przetargu nieograniczonego jest mieszkanie w Inowrocławiu o powierzchni 47,82 m², położone na parterze, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Lokal wyceniono na 200 384 zł, a udział w przetargu wymaga wpłaty wadium w wysokości 10 020 zł.
Lokal mieszkalny w Szczecinie, położony w śródmiejskiej części miasta, przeznaczony jest do nabycia w drodze pisemnego przetargu ofertowego organizowanego przez TBS. Oferty na zakup lokalu należy składać oddzielnie na każdy lokal, w wyznaczonym terminie, zgodnie z warunkami przetargu.
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,42 m², zlokalizowane na III piętrze budynku wielorodzinnego w śródmiejskiej części Namysłowa, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a także posiada piwnicę. Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej okolicy, w pobliżu sklepów, szkół i dworca kolejowego, co czyni ją atrakcyjną jako przedmiot licytacji/przetargu/zbycia przez syndyka.
Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny w Siemianowicach Śląskich o powierzchni 77,67 m², składający się z 3 pokoi i kuchni, położony na II piętrze budynku, z instalacjami: elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz centralnym ogrzewaniem. Wartość rynkowa lokalu wynosi 244 000 zł, a nabycie nastąpi w trybie przetargu pisemnego organizowanego przez spółdzielnię mieszkaniową.
Na licytacji komorniczej w Stargardzie oferowany jest udział 1/3 w mieszkaniu o powierzchni 77,8 m², położonym na II piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Zachód, składającym się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Cena wywołania udziału wynosi 109 125 zł przy oszacowaniu 145 500 zł.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45,70 m² w Pabianicach, położonego na VII piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz loggii. Cena wywoławcza lokalu wynosi 240 000 zł, a wadium ustalono na 24 000 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,18 m², położony w budynku wielorodzinnym w Trzebnicy. Mieszkanie znajduje się na niewielkiej działce ok. 0,0161 ha i jest przeznaczone do nabycia w trybie przetargu przez osoby fizyczne i prawne po wcześniejszym wniesieniu wadium.
Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,27 m², położony na IV piętrze w dzielnicy Wysoki Stoczek w Białymstoku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku ma cenę wywoławczą 286 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,2 m² w Radomiu, w budynku mieszkalno-usługowym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, położony na 4. piętrze. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 298 277,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 98,24 m², położony w Proszkowie (gmina Środa Śląska, woj. dolnośląskie) na II kondygnacji budynku, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju z garderobą. Nieruchomość jest wprowadzana do elektronicznej licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 257 866,67 zł.