Wróć do listy

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

257 900 zł
5 351 zł/m2
Mieszkanie 48,20 m2 Przetarg Wadium do 19-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-45%
-45%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 257 900 zł
Miasto Olsztyn
Powierzchnia 48,20 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 25 790 zł
Numer oferty 514711X1205453165
Termin wpłaty wadium 19-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny w Olsztynie, o powierzchni 48,20 m², położony na IX piętrze budynku w osiedlu wielorodzinnym, z przynależną komórką piwniczną. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 257 900 zł, a nabycie następuje w drodze ustnego przetargu na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny