Wróć do listy

Proszków, dolnośląskie

257 867 zł
2 598 zł/m2
Mieszkanie 99,26 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 22-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-71%
-71%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 257 867 zł
Miasto Proszków
Powierzchnia 99,26 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 38 680 zł
Numer oferty 513880X1203506963
Termin wpłaty wadium 22-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 98,24 m², położony w miejscowości Proszków w gminie Środa Śląska (woj. dolnośląskie), na II kondygnacji budynku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju z garderobą, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 257 866,67 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny