Wróć do listy

Kozy, śląskie

227 533 zł
2 871 zł/m2
Mieszkanie 79,26 m2 3 pokoje Parter Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Wadium do 06-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 227 533 zł
Miasto Kozy
Powierzchnia 79,26 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 34 130 zł
Numer oferty 514845X1205766993
Termin wpłaty wadium 06-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 79,26 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego w Kozach w województwie śląskim, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal w stanie średnim, wymagający częściowego remontu, wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie na paliwo stałe, a cena wywołania wynosi 227 533,33 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę