Wróć do listy

Zawiercie, śląskie

217 500 zł
3 398 zł/m2
Mieszkanie 64,00 m2 3 pokoje -1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-42%
Zakończona
-42%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 217 500 zł
Miasto Zawiercie
Powierzchnia 64,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Obrońców Poczty Gdańskiej 81
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 29 000 zł
Numer oferty 513871X1203485885
Termin wpłaty wadium 30-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 466/23
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zawierciu Piotr Gieszkiewicz Kancelaria Komornicza nr I w Zawierciu
Początek02.07.2026 08:00
Zakończenie09.07.2026 08:00
Przystąpienie do30.06.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania217 500,00 zł
Suma oszacowania290 000,00 zł
Rękojmia29 000,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Obrońców Poczty Gdańskiej 81/7
Miejscowość42-400 Zawiercie
Województwośląskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)64
Liczba pokoi3
Piętro1
Pięter w budynku4
Forma własnościspółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/domu
Rok budowy1981
PomieszczeniaWC, kuchnia, łazienka
Mediawoda, kanalizacja, gaz
Oględziny nieruchomości
Adresul. Obrońców Poczty Gdańskiej 81, 42-400 Zawiercie
Termin2026-06-17, godz. 14:00–15:00
Opis

Ograniczonego prawa rzeczowego w postaci spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego: Zawiercie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 81/7, będącego w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Hutnik" w Zawierciu, dla którego Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.