Wróć do listy

Radom, Planty

298 277 zł
5 404 zł/m2
Mieszkanie 55,20 m2 2 pokoje 4 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 16-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-23%
-23%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 298 277 zł
Miasto Radom
Powierzchnia 55,20 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 39 770 zł
Numer oferty 513890X1203530383
Termin wpłaty wadium 16-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,2 m² w Radomiu, w budynku mieszkalno-usługowym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, położony na 4. piętrze. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 298 277,25 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny