Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość

Herby, śląskie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 35,50 m2
42 333 zł
1 192 zł/m2
Nieruchomość

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 43,50 m2
52 163 zł
1 199 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % 17-09-2026
Pow.: 48,85 m2
43 875 zł
898 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 83,20 m2
33 488 zł
402 zł/m2
Nieruchomość
-79%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 20-10-2026
Pow.: 43,50 m2
46 367 zł
1 066 zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 47,18 m2
58 500 zł
1 240 zł/m2
Nieruchomość

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 39,65 m2
57 000 zł
1 438 zł/m2
Nieruchomość

Pyskowice, śląskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 61,83 m2
92 500 zł
1 496 zł/m2
Nieruchomość
-71%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 61,59 m2
93 333 zł
1 515 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 34,20 m2
41 969 zł
1 227 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radlin, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 38,50 m2
64 875 zł
1 685 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 38,68 m2
53 556 zł
1 385 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 38,68 m2
53 556 zł
1 385 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wodzisław Śląski, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 46,60 m2
71 667 zł
1 538 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, Wirek

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 46,70 m2
29 375 zł
629 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 49,53 m2
94 100 zł
1 900 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 42,00 m2
29 667 zł
706 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 35,93 m2
52 463 zł
1 460 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 38,73 m2
53 009 zł
1 369 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 36,39 m2
43 125 zł
1 185 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 36,39 m2
43 125 zł
1 185 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 47,18 m2
58 500 zł
1 240 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 48,84 m2
54 188 zł
1 109 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.