Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 01-10-2026
Pow.: 42,78 m2
28 500 zł
666 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, Podlesie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 37,19 m2
26 950 zł
725 zł/m2
Nieruchomość

Rybnik, Boguszowice Osiedle

Mieszkanie Udział % 08-09-2026
Pow.: 44,60 m2
72 250 zł
1 620 zł/m2
Nieruchomość

Będzin, śląskie

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 53,14 m2
30 675 zł
577 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, Wrzosowiak

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 48,27 m2
57 750 zł
1 196 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Bielsko-Biała, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 34,00 m2
42 000 zł
1 235 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bielsko-Biała, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 34,00 m2
56 000 zł
1 647 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 40,97 m2
48 000 zł
1 172 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bielsko-Biała, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 45,50 m2
71 250 zł
1 566 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bielsko-Biała, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 45,50 m2
71 250 zł
1 566 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lelity, Lelity

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 31,00 m2
38 400 zł
1 239 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Wrzosowiak

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 40,60 m2
22 875 zł
563 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 53,14 m2
30 675 zł
577 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 55,56 m2
35 698 zł
643 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Wrzosowiak

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 40,60 m2
30 500 zł
751 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 65,25 m2
64 400 zł
987 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaworzno, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 54,00 m2
16 883 zł
313 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 52,31 m2
34 230 zł
654 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Stare Miasto

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 48,00 m2
49 460 zł
1 030 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaworzno, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 54,00 m2
25 324 zł
469 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Stare Miasto

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 48,00 m2
61 825 zł
1 288 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 45,49 m2
4 390 zł
96 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bytom, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 39,10 m2
24 507 zł
627 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaworzno, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 54,00 m2
33 766 zł
625 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 52,31 m2
48 900 zł
935 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.