Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-74%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 33,01 m2
59 250 zł
1 795 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 35,27 m2
84 667 zł
2 401 zł/m2
Nieruchomość
-77%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 30,73 m2
45 000 zł
1 464 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Będzin, śląskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 37,26 m2
87 750 zł
2 355 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 20,70 m2
64 275 zł
3 105 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-58%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 38,10 m2
90 000 zł
2 362 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Rybnik, Chwałowice

Mieszkanie 17-09-2026
Pow.: 37,07 m2
90 267 zł
2 435 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-70%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 33,53 m2
63 375 zł
1 890 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,82 m2
88 000 zł
2 457 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 36,30 m2
90 586 zł
2 495 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Świętochłowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 27,00 m2
63 750 zł
2 361 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 36,17 m2
70 944 zł
1 961 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Rybnik, Chwałowice

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 31,25 m2
80 882 zł
2 588 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Rybnik, Chwałowice

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 31,25 m2
80 882 zł
2 588 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,80 m2
99 067 zł
2 767 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Racibórz, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 24,54 m2
79 878 zł
3 255 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Częstochowa, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,13 m2
50 250 zł
1 391 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Częstochowa, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,13 m2
91 875 zł
2 543 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Częstochowa, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,13 m2
85 500 zł
2 079 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaworzno, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 27,11 m2
33 525 zł
1 237 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,27 m2
95 250 zł
2 701 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 36,39 m2
27 333 zł
751 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 29,48 m2
59 333 zł
2 013 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Ruda Śląska, Kochłowice

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,97 m2
66 649 zł
2 152 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Tychy, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 22,60 m2
42 555 zł
1 883 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.