Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Marklowice Dolne, śląskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 81,82 m2
82 083 zł
1 003 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
84 788 zł
707 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 156,00 m2
96 900 zł
621 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Marklowice, śląskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 81,82 m2
82 083 zł
1 003 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
84 788 zł
707 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Radlin, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 178,23 m2
91 167 zł
512 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Będzin, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 101,00 m2
65 003 zł
644 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Tworków, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 125,00 m2
18 761 zł
150 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Marklowice, śląskie

Dom Zakończona
Pow.: 81,82 m2
92 344 zł
1 129 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wodzisław Śląski, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 173,30 m2
48 555 zł
280 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wodzisław Śląski, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 173,30 m2
48 555 zł
280 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Janowice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 94,34 m2
26 826 zł
284 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bytom, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 62,24 m2
56 333 zł
905 zł/m2
Nieruchomość
-88%
Zakończona

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 87,20 m2
68 540 zł
786 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pszczyna, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 91,70 m2
63 881 zł
697 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 77,20 m2
75 488 zł
978 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 76,50 m2
78 563 zł
1 027 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bytom, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 62,24 m2
63 375 zł
1 018 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 73,20 m2
20 138 zł
275 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ogrodzieniec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 78,50 m2
98 250 zł
1 252 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ogrodzieniec, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 78,50 m2
98 250 zł
1 252 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.