Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość

Pińczyce, śląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 1.1274 ha
38 830 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Pińczyce, śląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.9082 ha
32 265 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Pińczyce, śląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 2.0643 ha
73 920 zł
4 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-74%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 33,01 m2
59 250 zł
1 795 zł/m2
Nieruchomość

Żarki, śląskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 154,00 m2
36 750 zł
239 zł/m2
Nieruchomość

Cisie, śląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.7659 ha
18 200 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Babice, śląskie

Działka Udział % 05-10-2026
Pow.: 2.0119 ha
88 738 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Żywiec, śląskie

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.0285 ha
23 625 zł
83 zł/m2
Nieruchomość
-7%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 9,16 m2
48 000 zł
5 240 zł/m2
Nieruchomość

Knurów, śląskie

Garaż 13-10-2026
Pow.: 1,00 m2
21 750 zł
21 750 zł/m2
Nieruchomość

Bojszowy, śląskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
83 980 zł
83 980 zł/m2
Nieruchomość

Kobyla, śląskie

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.0192 ha
5 367 zł
28 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 35,27 m2
84 667 zł
2 401 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 52,37 m2
95 481 zł
1 823 zł/m2
Nieruchomość

Będzin, śląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0234 ha
9 638 zł
41 zł/m2
Nieruchomość

Marklowice Dolne, śląskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 81,82 m2
82 083 zł
1 003 zł/m2
Nieruchomość
-77%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 30,73 m2
45 000 zł
1 464 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 46,43 m2
25 875 zł
557 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 46,43 m2
25 875 zł
557 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 46,43 m2
25 875 zł
557 zł/m2
Nieruchomość

Bytom, śląskie

Mieszkanie Udział % 13-10-2026
Pow.: 62,10 m2
44 250 zł
713 zł/m2
Nieruchomość

Herby, śląskie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 35,50 m2
42 333 zł
1 192 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Będzin, śląskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 37,26 m2
87 750 zł
2 355 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.