Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 01-10-2026
Pow.: 42,78 m2
28 500 zł
666 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, Podlesie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 37,19 m2
26 950 zł
725 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Mysłowice, Centrum

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 45,90 m2
83 000 zł
1 808 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-37%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 30,22 m2
95 000 zł
3 144 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 42,76 m2
80 000 zł
1 871 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 34,98 m2
99 000 zł
2 830 zł/m2
Nieruchomość
-65%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 39,23 m2
68 000 zł
1 733 zł/m2
Nieruchomość

Bielsko-Biała, śląskie

Mieszkanie Udział % 04-09-2026
Pow.: 34,00 m2
42 000 zł
1 235 zł/m2
Nieruchomość

Bielsko-Biała, śląskie

Mieszkanie Udział % 04-09-2026
Pow.: 34,00 m2
42 000 zł
1 235 zł/m2
Nieruchomość
-88%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 53,58 m2
64 400 zł
1 202 zł/m2
Nieruchomość

Rybnik, Boguszowice Osiedle

Mieszkanie Udział % 08-09-2026
Pow.: 44,60 m2
72 250 zł
1 620 zł/m2
Nieruchomość

Herby, śląskie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 35,50 m2
42 333 zł
1 192 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 43,22 m2
91 000 zł
2 106 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 43,22 m2
91 000 zł
2 106 zł/m2
Nieruchomość

Będzin, śląskie

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 53,14 m2
30 675 zł
577 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, Wrzosowiak

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 48,27 m2
57 750 zł
1 196 zł/m2
Nieruchomość

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 43,50 m2
52 163 zł
1 199 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % 17-09-2026
Pow.: 48,85 m2
43 875 zł
898 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 83,20 m2
33 488 zł
402 zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 47,18 m2
58 500 zł
1 240 zł/m2
Nieruchomość
-79%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 20-10-2026
Pow.: 43,50 m2
46 367 zł
1 066 zł/m2
Nieruchomość

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 39,65 m2
57 000 zł
1 438 zł/m2
Nieruchomość

Pyskowice, śląskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 61,83 m2
92 500 zł
1 496 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.