Przedmiotem licytacji jest 2/3 udziału w mieszkaniu o powierzchni 77,8 m², położonym na II piętrze bloku na osiedlu w Stargardzie, składającym się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej. Cena wywołania udziału wynosi 218 250 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Kołobrzegu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,9 m², położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z dostępem do piwnicy i pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie z pełnymi mediami (woda, kanalizacja, prąd, gaz, c.o., c.w. z pieca gazowego) ma cenę wywołania 185 325 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,23 m² położony w Policach, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość wyceniono na 596 000 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 447 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na 4. piętrze budynku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, jest podłączony do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 291 750 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Czechy (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 52 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość jest w budynku wielolokalowym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 52 950 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,60 m², położony na 1. piętrze przedwojennego, podpiwniczonego budynku w technologii tradycyjnej murowanej. Nieruchomość znajduje się w budynku o widocznym zużyciu technicznym (m.in. klatka schodowa w słabym stanie), wyposażonym w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową (c.o. i ciepła woda) oraz wentylację grawitacyjną.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,19 m² położone w miejscowości Krosino w gminie Świdwin (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 115 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 330 750 zł, przy sumie oszacowania 441 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny w Dobrz e w województwie zachodniopomorskim o powierzchni 52,26 m², składający się z pokoju oraz pokoju z łazienką i kuchnią, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 53 333,33 zł przy sumie oszacowania 80 000,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 73,30 m² położony w Mirosławcu (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość objęta jest licytacją komorniczą, z ceną wywołania 79 329 zł i udziałem w częściach wspólnych budynku oraz w gruncie.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,52 m² w miejscowości Człopa (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym i terenem rekreacyjnym za budynkiem. Mieszkanie jest w trakcie remontu (m.in. nowe okna PCV, wymieniona instalacja elektryczna, częściowo wykończone wnętrza), a cena wywołania w licytacji wynosi 100 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 55 m², położonym w miejscowości w okolicach Kalisza Pomorskiego, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 25 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 64,6 m², położony w Białogardzie, w budynku z 1988 roku, na parterze czteropiętrowego bloku, składający się obecnie z pokoju z balkonem, otwartej sypialni z pokojem kąpielowym, dodatkowego pokoju/garderoby oraz osobnego WC. Nieruchomość w prawie własności, z dostępem do wody i kanalizacji, ma cenę wywołania 235 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,25 m² w miejscowości Bonin (woj. zachodniopomorskie), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz piwnicy, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 157 020 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 0,0854 ha w miejscowości Biesiekierz (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie), zabudowana parterowym, murowanym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 60 m² oraz budynkiem gospodarczym ok. 25 m². Cena wywołania nieruchomości wynosi 154 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,9 m², położony w miejscowości Widuchowa w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do wody i kanalizacji. Nieruchomość w użytkowaniu wystawiona jest na elektroniczną licytację komorniczą z ceną wywołania 159 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,8 m², położony w miejscowości Chwiram w okolicach Wałcza, składający się z 2 pokoi i kuchni, zlokalizowany w budynku z ok. 1930 roku, z przynależną piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 44 850 zł i jest obecnie zamieszkała.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 65 m², położony w Szczecinie, w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz). Nieruchomość stanowiąca pełną własność ma cenę wywołania 310 500 zł i jest obciążona służebnościami osobistymi pozostającymi w mocy po sprzedaży.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w miejscowości Bobolice w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z dostępem do wody. Cena wywołania wynosi 83 133,33 zł przy wartości oszacowania 124 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,87 m², położony w Mierzynie w budynku z lat 70., na 2. piętrze z balkonem. Cena wywołania wynosi 35 250 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 74 m², położony na parterze 3‑piętrowego budynku z lat 30. w Szczecinie, w rejonie Śródmieścia (osiedle Międzyodrze-Wyspa Pucka), z przynależną piwnicą ok. 19 m². Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego wc z prysznicem, ma przeciętną funkcjonalność, a cena wywołania w licytacji wynosi 300 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 66,8 m² w miejscowości Przekolno w województwie zachodniopomorskim. Lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym wyceniono na 117 600 zł, a cena wywołania udziału wynosi 78 400 zł.