Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-84%

Dobra, zachodniopomorskie

Mieszkanie 20-06-2026
53 333 zł
1 021 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-82%
Zakończona

Dobra, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
60 000 zł
1 148 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Szczecin, Gumieńce

Mieszkanie Zakończona
486 750 zł
7 024 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Szczecin, Gumieńce

Mieszkanie Zakończona
486 750 zł
7 024 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Boboliczki, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
62 667 zł
1 099 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Warzymice, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
367 200 zł
7 130 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
257 333 zł
4 214 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Suchań, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
34 800 zł
695 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Boboliczki, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
70 500 zł
1 237 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Suchań, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
39 150 zł
782 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Szczecin, Gumieńce

Mieszkanie Zakończona
503 400 zł
8 576 zł/m2
Nieruchomość
-92%
Zakończona

Górki, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
34 467 zł
477 zł/m2
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Wolin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
77 333 zł
997 zł/m2
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Wolin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
77 333 zł
997 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
358 830 zł
6 819 zł/m2
Nieruchomość
-91%
Zakończona

Górki, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
38 775 zł
537 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stare Brynki, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
14 041 zł
242 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Szczecin, Gumieńce

Mieszkanie Zakończona
334 650 zł
5 628 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wolin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
87 000 zł
1 121 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wolin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
87 000 zł
1 121 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stare Brynki, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
15 796 zł
272 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
393 450 zł
7 281 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
154 700 zł
1 984 zł/m2
Nieruchomość
-80%
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
154 700 zł
1 984 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
364 572 zł
6 928 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w największych miastach

Przeglądaj wg województwa

Powiadomienia o najlepszych ofertach