Wróć do listy

Myślibórz, zachodniopomorskie

291 750 zł
3 943 zł/m2
Mieszkanie 74,00 m2 4 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-23%
Zakończona
-23%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 291 750 zł
Miasto Myślibórz
Powierzchnia 74,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Pomorska 15-17
Liczba pokoi 4
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 38 900 zł
Numer oferty 513170X1201844143
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 969/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Patrycja Harbuz-Nowak Kancelaria Komornicza nr II w Myśliborzu
Początek22.07.2026 10:00
Zakończenie29.07.2026 10:00
Przystąpienie do20.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania291 750,00 zł
Suma oszacowania389 000,00 zł
Rękojmia38 900,00 zł
Adres nieruchomości
AdresPomorska 15-17/4
Miejscowość74-300 Myślibórz
Województwozachodniopomorskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)74
Liczba pokoi4
Piętro4
Pięter w budynku4
Forma własnościprawo własności
Pomieszczeniapiwnica, WC, kuchnia, łazienka
Mediakanalizacja, woda
Oględziny nieruchomości
AdresPomorska 15-17, 74-300 Myślibórz
Termin2026-07-07, godz. 16:00–18:00
Opis

Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, do którego przynależy pomieszczenie: PIWNICA NR 15/4 O POW. 6,10 M2 - 1; o łącznej powierzchni (waz z pomieszczeniem przynależnym) 74,00mkw; z lokalem związany jest udział 55/1000 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali dla którego prwadzona jest kw nr XXXX/XXXXXXXX/X. Lokal mieszkalny położony jest: 74-300 Myślibórz, Pomorska 15-17/4, dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Myśliborzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW 48139 [NKW XXXX/XXXXXXXX/X]

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.