Wróć do listy

Gdaniec, zachodniopomorskie

14 800 zł
271 zł/m2
Mieszkanie 54,70 m2 2 pokoje Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Wadium do 22-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 14 800 zł
Miasto Gdaniec
Powierzchnia 54,70 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 973 zł
Numer oferty 513552X1202738787
Termin wpłaty wadium 22-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę