Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,23 m² położony w Policach, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość wyceniono na 596 000 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 447 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Czechy (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 52 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość jest w budynku wielolokalowym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 52 950 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,19 m² położone w miejscowości Krosino w gminie Świdwin (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 115 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 55 m², położonym w miejscowości w okolicach Kalisza Pomorskiego, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 25 250 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,25 m² w miejscowości Bonin (woj. zachodniopomorskie), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz piwnicy, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 157 020 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,8 m², położony w miejscowości Chwiram w okolicach Wałcza, składający się z 2 pokoi i kuchni, zlokalizowany w budynku z ok. 1930 roku, z przynależną piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 44 850 zł i jest obecnie zamieszkała.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w miejscowości Bobolice w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z dostępem do wody. Cena wywołania wynosi 83 133,33 zł przy wartości oszacowania 124 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,87 m², położony w Mierzynie w budynku z lat 70., na 2. piętrze z balkonem. Cena wywołania wynosi 35 250 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Na elektronicznej licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,87 m² w miejscowości Troszyn w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 60 750 zł, przy sumie oszacowania 81 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 68,23 m² położony w Ząbrowie (woj. zachodniopomorskie), na parterze niskiego, dwukondygnacyjnego budynku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki oraz przynależnej piwnicy 9,61 m² i jest wyposażony w media: prąd, wodę, gaz i kanalizację. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 59 266,67 zł przy sumie oszacowania 88 900,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 19,7 m² w Dobropolu (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie w stanie poniżej przeciętnego standardu, wymagające odświeżenia i prac wykończeniowo‑naprawczych, ma cenę wywołania 79 125 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,3 m² we wsi Brzyczno (gmina Pełczyce, powiat choszczeński), położony na parterze budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość stanowi prawo własności z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu, a cena wywołania wynosi 142 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 61,6 m² położony w miejscowości Dobropole w województwie zachodniopomorskim, w budynku w zabudowie szeregowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 120 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Łobzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,49 m², położony na parterze niskiego bloku z lat 80. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, ma przeciętny standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 186 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,25 m² w miejscowości Rychowo (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, siła), a cena wywołania wynosi 44 533,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Stargardzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,43 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 166 000 zł przy sumie oszacowania 249 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Kamieniu Pomorskim oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,2 m², położony na 5. piętrze, składający się z dwóch pokoi (w tym jednego z aneksem kuchennym), korytarza oraz łazienki z WC. Cena wywołania wynosi 177 800 zł przy oszacowaniu 266 700 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² położone w miejscowości Krąpiel (woj. zachodniopomorskie), znajduje się na 1. piętrze budynku z lat 70. i składa się z 2 pokoi. Lokal jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 74 000 zł i sumą oszacowania 111 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 52 m², położony na pierwszym piętrze czterorodzinnego budynku w miejscowości w okolicach Reska (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki. Mieszkanie w prawie własności wystawione jest w trybie licytacji elektronicznej, z ceną wywołania ok. 64 700 zł.
Lokal niemieszkalny użytkowany jako mieszkalny o powierzchni 69,52 m² położony jest w Koszalinie, na parterze dwukondygnacyjnego budynku, i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki z wc, korytarza oraz pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość o prawie własności, z mediami (woda, kanalizacja, siła), stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 117 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 67 m² w Bobolicach, położony na drugim piętrze w budynku z lat 70., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość w prawie własności, z mediami (woda, kanalizacja) i dodatkowym segmentem gospodarczym, ma cenę wywołania 56 666,67 zł przy oszacowaniu na 85 000 zł.