Wróć do listy

Bralęcin, zachodniopomorskie

58 667 zł
786 zł/m2
Mieszkanie 74,60 m2 Licytacja komornicza Wadium do 16-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 58 667 zł
Miasto Bralęcin
Powierzchnia 74,60 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 800 zł
Numer oferty 512626X1200570095
Termin wpłaty wadium 16-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,60 m², położony na 1. piętrze przedwojennego, podpiwniczonego budynku w technologii tradycyjnej murowanej. Nieruchomość znajduje się w budynku o widocznym zużyciu technicznym (m.in. słaba klatka schodowa), wyposażonym w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową z indywidualnym c.o. oraz wentylację grawitacyjną.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny