Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 99 m², położone w Toruniu w zabudowie mieszkaniowej, składa się z 3 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), 2 łazienek, przedpokoju, antresoli oraz balkonu, a jego standard wykończenia jest bardzo dobry. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 550 500 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 75 m² (na podstawie ceny oszacowania) położony jest w Wieruszowie w województwie łódzkim, w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość będzie przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 340 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m², położone na 3. piętrze niskiego bloku z 2018 roku, z balkonem, aneksem kuchennym i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal dwustronny, w dobrym stanie technicznym i wykończony materiałami dobrej jakości, ma cenę wywołania 503 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei Monte Cassino. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 23 531,25 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny na parterze o powierzchni ok. kilkudziesięciu m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, uzbrojony w media miejskie (woda, kanalizacja, gaz, prąd) i ogrzewanie sieciowe. Mieszkanie znajduje się w przeciętnym stanie technicznym, wymaga remontu, posiada okna PVC oraz tradycyjne grzejniki żeliwne.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,2 m² w Radomiu, w budynku mieszkalno-usługowym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, położony na 4. piętrze. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 298 277,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Skarżysku-Kamiennej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym na 1. piętrze bloku z lat 60., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal z mediami (woda, gaz, kanalizacja) znajduje się w budynku czteropiętrowym, a cena wywołania udziału wynosi 64 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 98,24 m², położony w miejscowości Proszków w gminie Środa Śląska (woj. dolnośląskie), na II kondygnacji budynku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju z garderobą, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 257 866,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 64 m² (całkowita z piwnicą i balkonem 77,49 m²), położone w Rzeszowie w nowszym, sześciokondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze, posiada kuchnię, łazienkę, osobne WC, balkon i piwnicę, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 472 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 70,10 m² we Włocławku, położony na 1. piętrze niskiego budynku z ok. 2000 roku, z przynależną piwnicą 7,76 m². Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, przyjęto stan średni, a cena wywołania wynosi 260 100 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 72,57 m² w Gdańsku, położone na 1. piętrze niskiego bloku z 2009 roku, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki, osobnego WC oraz korytarza, z przynależną komórką lokatorską i miejscami postojowymi. Cena wywołania wynosi 637 500 zł, a lokal jest w pełnej własności.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,23 m² położony w Policach, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość wyceniono na 596 000 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 447 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 49,77 m², położonego w bloku w Pruszczu Gdańskim, na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym na osiedlu objętym miejscowym planem zagospodarowania, jest w pełni uzbrojony w media, a cena wywołania udziału wynosi 51 431,12 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,2 m², położony w miejscowości Grabianowo w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z poddaszem mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd), a cena wywołania wynosi 85 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 55 m², położony w miejscowości Skibice w dwukondygnacyjnym budynku czterolokalowym, na pierwszej kondygnacji, z 2 pokojami, jasną kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem i spiżarnią, ogrzewany etażowo z własnym kotłem węglowym. Cena wywołania w licytacji wynosi 96 000 zł, a z lokalem związany jest udział 25/100 w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², położony na parterze budynku w miejscowości Konary na Dolnym Śląsku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i piwnicy. Mieszkanie jest w stanie znacznie pogorszonym, od lat nieużytkowane, obciążone dożywotnią, nieodpłatną służebnością mieszkania, a cena wywołania wynosi 22 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 43,8 m² z piwnicą, położonym na II piętrze w budynku wielorodzinnym w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość wyceniono na 101 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 76 125 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 41 m², położone na 4. piętrze 4‑piętrowego bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Lokal jest w złym stanie technicznym i wymaga generalnego remontu, a cena wywołania wynosi 118 500 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.